Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Fényember kérdése:

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy már egy ideje nem vagyok szűz? Ti a helyébe mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Eddig nem terveztem neki elmondani, de most akadt egy kis nőgyógyászati problémám amit mondtam is neki és megyünk orvoshoz de ahogy így utána olvasgattam valószínűleg a szexhez is köze van. Így ha tényleg az van úgy is megfogja tudni hogy már nem vagyok szűz meg az orvos is ráfog kérdezni (attól függetlenül hogy a vizsgálatnál múltkor se volt bent anyukám azért bejött beszélni az orvossal előtte és utána is szóval megfogja tudni úgy is). A barátommal már lassan 10 hónapja együtt vagyunk és fél év után feküdtünk le először...anyukámmal nem annyira bizalmi a viszonyunk hogy ilyenekről beszélgessünk így ezt eddig nem tartottam fontosnak megosztani vele de most meg kéne már talán...Szerintetek hogy hozzam fel neki? Ti ha szülők lennétek mit reagálnátok?

16/L



2015. febr. 18. 18:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Ha megtudja így is úgyis, jobb ha a lányától -nem az orvosától- tudja meg.

Mély levegő. :)

2015. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
95%
Ha nem nagyon hárpia az anyukád és a leírtak alapján nem az akkor szerintem egy 10 hónapos kapcsolat után vagy tisztában van vele vagy meg fogja érteni ne izgulj.
2015. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
88%
Ha tud róla, hogy 10 hónapja van barátod akkor nemhiszem hogy csodálkozni fog. És egyébként is mit tud csinálni? Visszavarja a szűzhártyádat?
2015. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
orvosod a te beleegyezésed nélkül nem beszélhet semmiről anyukáddal
2015. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért tudná meg anyukád? Az orvos nem mondhatja el, és anyukádnak nem kötelező bemenni a vizsgálatra.
2015. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg magától is rájött, főleg, hogy elmondtad mi bajod. Ő se a falvédőről jön, tudja, hogy a nemi betegségek főleg nemi úton terjednek.

Az orvost köti a titoktartás, nem mondhat neki semmit, akkor se, ha még kiskorú vagy. De ha nyugodtabb a lelked, akkor elmondhatod. A reakcióját nem tudhatjuk, mivel nem ismerjük, én nem akadnék ki különösebben, mert úgyis biztosra venném, hogy már nem vagy szűz, de azért örülnék, ha elmondanád.

2015. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

azt hiszed hogy anyukád nem szexelt volna 10 hónap után egy komoly kapcsolatban?

pontosan tudja hogy nem vagy szűz, csak várja hogy megnyílj neki...

2015. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%
Hááááát ha tényleg nemi betegséged van akkor azért kever le egy baromi nagy frászt mert annyi eszed nincs hogy védekezzetek és beléd kell verni... már bocs.
2015. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Az anyukád sem szent, ahogy egyik szülő sem, mindenkinek vannak "dolgai".Amúgy is, ha tudja a problémádat, akkor jó eséllyel tud róla dolgokat, vagy utánanézett és így azt is figyelembe véve, hogy 10 hónapja barátod van, lehet róla sejtése.Szerintem ne pánikold túl.
2015. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

kedves 8# :)

Mindig védekezünk! Csak valószínűleg a szex miatt alakult ki, ha jól gondolom nem fertőzés vagy amit elkaphattam a barátomtól mert tényleg mindig védekezünk óvszerrel, e mellett egyértelműen higiénikusak vagyunk:)

2015. febr. 18. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!