Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltűnt 480. 000 Ft. Hogyan...

Eltűnt 480. 000 Ft. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

A pénzt a szobámban, egy fiókban tartottam, egy dobozban.

Ma elmentem iskolába, mire hazajöttem, a pénznek hűlt helye volt. Tegnap este vettem ki belőle pénzt, tehát akkor még meg volt.

Egész nap itthon volt a család, nem hiszem, hogy betörtek volna, tehát valaki a családból lopta el.


Viszont gyanúsítani sem akarok senkit, és ahogy ismerem őket, mind vérig fog sértődni.


20/L


2015. márc. 7. 18:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Hát pedig le kell ültetned az egész családod és elmondanod minél előbb. Ha nem cselekedsz akkor nagyobb az esély hogy nem is lesz meg. Szüleid csak nem lehettek, szóval avasd be őket... Esetleg testvér?
2015. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Ulj le veluk MINDENKIVEL aztan irany a rendorseg!! Azer ez nem 2 forint gondolkodj.
2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szívás... Sajnálom. :( Hányan voltak otthon?
2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne konkrétan őket gyanusitsd,hanem mond azt h ki kell hivni a rendörsget,mert ismeretlen tettes ellopta.lehet betörtek vagy ilyesmi
2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyhatod annyiban , itt azert nem 500 ft-rol van szo. Ultesd le oket es kerd meg oket, hogy valljanak szint. Ha nem es meg nekik is all feljebb, fenyegetozz a rendorseggel. Amugy en ezek utan, ha tehetnem elkoltoznek, mert ilyen emberekkel nem elnek egyutt masreszt, soha tobbet nem tarolnek igy penzt. A bankkartya a legjobb, pont ezert is!
2015. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Apa, anya, öcsém. Öcsém 11 éves, szóval úgy gondolom, őt kizárhatom a kérdésből. Soha nem jött be a szobámba se, ellenben apámmal.....


Az a baj, hogy ők mind sertodekenyek, én meg forró fejű vagyok, nem tudom higgadtan kezelni ezt

2015. márc. 7. 19:04
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
volt nálatok ma vendég?
2015. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, de ide sose jön fel senki. Az én szobám az emeleten van
2015. márc. 7. 19:05
 9/43 anonim ***** válasza:
97%

Ha olyan a hangulat otthon, hogy csak úgy elveszik a másik pénzét, akkor miért tartasz ennyit egy fiókban?


Ha ennyit tartasz ott, akkor miért nem zárható az a fiók?

Ha zárható az a fiók, akkor miért nem nálad van az egyetlen kulcs hozzá?

2015. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, hogy kik tartózkodtak a házban. Kinek állhatott érdekében, ki az aki vágyik valamire és ez a pénz segítene megvalósítani. Ha tuti hogy valaki olyan lopta el aki otthon lakik akkor én leültetném őket egymás mellé és bedobnám a hívom a rendőrséget dumát kicsit beparáztatva mindenkit hogy ekkora összegnél helyszínelnek ujjlenyomatot dns-t vesznek a fiókról a dobozról... Most szóljon ki vitte el vagy lesittelik :)
2015. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!