Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan forduljak el a saját...

Hogyan forduljak el a saját szülőmtől?

Figyelt kérdés
hogyan tudnám itt hagyni? Alkoholista, agresszív, mindig sirkuszol velem, nincs egy szabad percem amikor ne kezkődne belém,ordibálna velem és azzal is tisztában vagyok hogy az én életemet is tönkre teszi nem csak a magáét de így is képtelen vagyok itt hagyni és hátat fordítani neki. Hogy sikerülhetne nekem?

2015. márc. 15. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2015. márc. 15. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor besétálsz a gyámügyre és kérheted az intézeti elheyezésedet
2015. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezzel tisztábn vagyok hogy milyen lehetőségeim vannak hogy elmenjek de szeretm annak elenére hogy ilyen és keptelen vagyok erre kéne nekem valami segítség hogy ne szeressem és el tudjam hagyni
2015. márc. 15. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemed, és az ő neme?
2015. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok és ő meg apukám szóval férfi
2015. márc. 15. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Apud nyilván egyedül érzi magát. Ez nagyon meg tudja keseríteni egy férfi életét. Gondolom, veled sem könnyű, hisz kamaszkorban vagy, ami családokat tehet tönkre.
2015. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!