Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan oktatót keresek, aki...

Olyan oktatót keresek, aki saját autómon megtanítana a biztonságos vezetésre, közlekedésre. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Van már jogsim, de pont azóta (4 éve) nem is vezettem.Most kényszerhelyzetbe kerültem és ráadásul még gyerek utasom is lesz.Az is fontos, hogy ne aranyárban találjak segítséget. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 13. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Elvileg bármelyik autós iskolában oktatnak téged, ott kérhetsz ajánlatot.

DE! Oktatni olyan autókban szoktak, amiben van az anyós ülésnél is fékpedál. Gondolom a tiedben nincs, így nem is tudom, hogy te mit is vársz el az oktatótól...

2010. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy autós iskolához mész ott szép kis pénzt elkérnek az ilyen oktatásért, de ha a biztonságot nézed akkor megéri. Inkább fizess ki 10-15 ezret egy oktatónak mint hogy valami baleset érjen... pláne a gyerekeket!!


Nagyon veszélyes és ha össze töröd az autót ennél az összegnél sokkal többet kell majd fizetned!



Én vagy az oktatót javaslom, vagy pedig valami jó ismerőst és egy forgalom mentes hátsó utat, na meg persze sok gyakorlást! :)

2010. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár órát oktatóval és oktatóautóval, aztán ahogy felfrissítetted a tudásodat és egy kis gyakorlatot meg pár jó tanácsot begyűjtöttél, jöhet az ismerősi segítség egyre forgalmasabb helyen.
2010. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,már látom az utat:)!
2010. jan. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!