Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az baj ha még mindig anyával...

GhostGirl14 kérdése:

Az baj ha még mindig anyával alszok?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és még mindig anya mellett alszok. Másfél éve elváltak a szüleim azóta alszok ott.Mielőtt elválltak a szüleim csak akkor aludtam ott ha apa horgászni ment
2015. márc. 28. 18:22
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Azért nem alszok a szobámba mert félek... tudom tudom ez ciki. De ez van félek mert ha a ablakba nézek déditatámat látom benne és zavaró..:(
2015. márc. 28. 18:24
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem reklámozod senki nem tudja meg.
2015. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Beszélj anyukáddal,hogy cseréljetek szobát. Ez megoldás lehetne. Amúgy igen,baj,h még mindig vele alszol.
2015. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Szia! hogy ha szeretnél ezen változtatni, akkor próbáld meg azt, hogy alvás előtt egy picit nyugisabb zenéket hallgatsz, vagy olvasol, és így lesz egy nyugisabb élményed, én ha nem tudok elaludni ezt próbálom, és az esetek háromnegyedében működik :) Ha meg se anyudat, se téged nem zavar, akkor még nem nagy cucc. Amúgy miért látod a dédidet, ha egyedül próbálsz aludni?
2015. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%

Már nagy lány vagy,nem szabad.Beteges pszichológiailag,a kèsöbbi szexuális èletedre is hatással lesz.Én 9 èves koromig aludtam ott,ma már dühös vagyok rà amièrt nem tett külön.Én születèsètöl külön fogom altatni a gyereket.Menj külön ès szokd meg,kèsöbb bánni fogod.

18/l

2015. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Például nekem még az a baj hogy elromlott a tévém... és így sose fogok tudni elaludni
2015. márc. 28. 18:29
 7/33 A kérdező kommentje:
4 kommentelő nemtudom .. :/
2015. márc. 28. 18:30
 8/33 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy mar 2x is próbáltam elhatározni hogy MA egyedül fogok aludni utána meggondolom magam meg anya se szereti ha elmegyek magányosnak érzi magát
2015. márc. 28. 18:34
 9/33 anonim ***** válasza:
62%

off 5-ösnek

megkérdezhetem milyen pszichológiai és szexuális problémák lennének az együtt alvásból?

2015. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
Igen baj, mert emiatt lesznek később gondjaid (nagy eséllyel), amit most lehet hogy nem értesz még, de pár év múlva megérted. Nem szabad ennyire ragaszkodni anyuhoz, meg nem szabad félni a semmitől... mert ugyebár nincs mitől félned, szóval magadnak csinálod a bajt. Ezekből ki kéne már nőni, nem ovis kislány vagy. Próbálj érettebben gondolkodni, viselkedni, mert szerintem kissé le vagy maradva a korodhoz képest és ez nem jó.
2015. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!