Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van rajtam kivul mas, akit a...

Van rajtam kivul mas, akit a szulei nem tudnak befizetni osztalykirandulasra?

Figyelt kérdés
Megmontak, hogy nincs ra penz. :(
2015. márc. 29. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Beszélj erről az osztályfőnökkel, mert lehet megoldást találni. Lehet kérni segítséget az iskolától. De amúgy ha ennyire rosszul álltok, annak ki kellett volna derülnie korábban is, nem? Nincs semmi spórolt pénzed, nem diákmunkázol? Nem tudsz valamelyik nagyszülőtől vagy más rokontól kérni pénzt erre? Egy osztálykirándulást nem kéne kihagyni, és nem is hiszem, hogy nagyon drága lenne!
2015. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat 13 vagyok, szoval nincs penzem. Nem vagyunk gazdagok, de eddig minden evbn el tjdtam menni. A mamanak mondtam, hogy milyen rossz ez de neki sincs penze. :(
2015. márc. 29. 19:52
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj az osztályfőnököddel.
2015. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

nekem is volt ilyen.

azért egy osztálykirándulás, ha ott is alszanak, akkor 10 ezer körül lehet.

szóval nem olyan kevés.

mondjátok el az ofőnek, hogy mi van. ha meg az osztály társaid kérdezik, akkor mondhatod hogy beteg lettél, vagy már voltál ott, nem akarsz menni még1x. mert ennyi idősen azért még meg a csúfolódás, meg a kicikizés, még ha nem is tehetsz róla.

fogadd el, a szüleid biztos azon lennének hogy mehess, de ha nem tudják megoldani nem tudsz mit tenni.:(

2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

de szerintem a mai világban nem te vagy az egyetlen, akik nem tehetik meg. nálunk középsuliban is volt ilyen, volt év amikor 20an mentek a 34fős osztályból

persze, kimaradsz belőle, pár napig rossz lesz, amíg ez lesz majd a téma, de előbb utóbb elfelejtődik, te se fogod rosszul érezni magad.

aznap lesz rossz, amikor tudod, hogy ők épp oda vannak. szóval akkor foglald el magad, ha vannak barátaid, akik nem mennek vagy más suliba járnak, akkor találkozz velük addig

2015. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ha őszintén megmondanád az osztály össze tudná dobni. Volt egy ilyen lány a lányom osztályában is, sokáig labilis volt, hogy tud-e jönni osztálykirándulni. Volt egy olyan terv, ha nem jön neki össze, a gyerekek beadnak 300 Ft-ot fejenként és megvan az Ő költsége is. 300 Ft egy fagyi ára és nem maradt volna ki a lány sem. Lehet nálatok is működne! Beszélj az ofővel. :-(
2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz rá az osztályfőnöknél, hogy lehet-e valami támogatást igényelni az iskola alapítványától.
2015. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos elég sokan vannak így. :(
2015. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Mennyibe kerül a kirándulás?

Én szivesen kifizetem!

Ha adnak a szüleid egy bankszámlaszámot én átutalom a pénzt!

Igy nőttem fel én is, nekünk se telt rá.

Mostmár felnőttként telik bőven mindenre és szivesen támogatom a rászorulókat! :-)

2015. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
9# ha tényleg kifizeted, akkor minden elismerésem a tiéd.:)
2015. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!