Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma megyünk osztálykirándulásra...

Ma megyünk osztálykirándulásra, tegnap este anyukámmal összeszólalkoztunk, és így reggel emiatt nem adott pénzt, na most mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Összeszólalkoztunk azon hogy a fényképezőgépünk állandóan a barátnőjénél van, mi fele annyit nem használtuk mert mindig elkéri és akkor hetekig nála van. Anyum barátja is igazat adott nekem, meg mondta hogy élősködik csak a gépen. Tegnap hozott egy zacskó csipszet, egy csokit meg egy ropit, meg felvágottat és ennyi a kajám. van 2500 forintom, ami épp hogy elég lesz a pizzára a pizzériába ahova megyünk. na most mit csináljak? normális ez hogy igazából a semmivel elenged osztálykirándulásra? 15/L

2014. máj. 16. 05:54
 1/10 anonim válasza:
98%
Hat vannak sajnos ilyen hulye vitak. Egy napos osztalykirandulas? Ha igen azert csak megleszel 2500 bol szerintem
2014. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

sztem elegnek kell lenni, de vesz esetere nekem mindig adnak tartalekot.

most peldaul ugyeletre kellett vinni egyik osztalytarsam a kirandulas alatt, es kapott gyogyszereket ami kapasbol nem telik ki 2500bol.

2014. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
2500 Ft semmi? Ne hari, de egy pizza 1000 Ft, szóval nyugi elég lesz. És egyedül meg tudsz enni egy egész pizzát? Mert én a negyedével jól laknék. A fényképezőgép ha jól értem nem a tied, hanem a családé, vagyis anyukád vette. Esetleg kérj egy sajátot szülinapra vagy karácsonyra és utaána azt ne add kölcsön senkinek. Én sem tudnék meglenni fényképezőgép nélkül, ezért én már egy hete intézkedtem volna a helyedben, hogy kerüljön vissza gép. Szóval megértem picit a dühödet, mert anyud is hibás, de nem 100%-ban.
2014. máj. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Utolso hol lehet 1000 ftert pizzát kapni?
2014. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Reggel próbálj kérni csak talalkoztok?! Ha nem a tanár adjonosztalypenzbol es majd megadod.
2014. máj. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

ZSinte az összes pizzeriaban a sima pizza 980 ft 32 cm-es..

Ennyit egy 15 éves gyerek nem ihszem, hogy megeszik...

De akkor legyen egy jobb húsos, az 1800 felesbe valakivel, mi egyébként mert nagy étküek vagyunk, 4 en szoktunk 3 pizzat rendelni..


Ha 1 napos a kirandulas, akkor 2500 ftnak elégnek kell legyen..ha nem viszek magammal kaját akkor sem költök ennel többet, neki van chips-e felvágottja, ragcsaja..tuti leszotthon pékáru a szendvicsnek.


Viszont az a vislkedés, mint amit az anyuka csinál nem megoldás, de az sem , ait a kérdező.

Kérdezőnek igaza van, hogy használna a gépet, de ez miért tegnap este jut eszebe? Szerintem a kirándulásról tudott,azt is tudta, hogy a fényképező yakran nincs ottho..

Én kértem volna anyám baratjatól kölcsön, ha egyetért velem, ugyis adott volna, később, ha megnyugodtak volna a kedélyek lerendeztem volna a z édesanyammal( lehetőleg nemm költöttem volna el, de vésztarcsinak)


1 napos kiranduláson ha történik valami ami győgyszes...stb úgyis a tanár állja, aztán elintézik otthon a szülőkkel..

2014. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
nehogy ne legyen már elég ennyi pénz. Felénk is 1000ft körül adnak pizzát. 2 éve meg egy hét kolira küldött el anyám 1000ftal..
2014. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ifazad van a fényképezőcel kapcsolatban, de ennyi pénznek elégnek kell lennie. De amúgy nem értem anyukádat, pénz nélkül elküldeni... vésztartaléknak kéne.
2014. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

...

Legtöbb szülő a minimális igényein kívül bármi történik mindent a gyerekére költ.


Attól,hogy nem adja oda neked hónap elején a fizetése 50%-át még rád költi:P


Másik dolog:

Mik is lehetnek azok a helyek ahova egy egész osztály be tud menni pizzázni, és nem kell órákat várni ennyi embernél sem?

Gondolom Don pepe szerű helyek. Ahol nem,hogy 1000ft-ért is kapni pizzát ,hanem még szeletre is várakozás nélkül.



Nem hiszem,hogy a veszekedés miatt nem kaptál többet. Sokkal valószínűbb,hogy lehetőségek miatt, elsősorban.


Ha egy napos az osztálykirándulás: Ez esetben normális az összeg is.

Ha több napos: Valóban lehetne több, de nem ismerjük a lehetőségeiteket.

2014. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
gondolom nem utolsó pillanatban derült ki az osztálykirándulás így az anyuka tudott volna rá spórolni, úgyhogy biztosan a veszekedés miatt nem hagyott pénzt. Az embert az igazsággal lehet a legjobban megbántani.. nagyon gyerekes módon állt bosszút az anyukád. sajnos nem tudsz mit tenni, annyiból kell kijönnöd. de a pizzát bőven ki tudod fizetni és még marad is.
2014. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!