Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megérdemeltem?...

Szerintetek megérdemeltem? Igaza van anyának? 14/L

Figyelt kérdés
Ma volt a postás, hozott 3 levelet anyának. Leraktam a szekrényre, nem bontottam fel, nem olvastam el szóval nem bántottam. Anya hazajött leugatott hogy mit képzelek magamról, minek veszem át, miért foglalkozok az ő dolgaival stb. többször felpofozott. Szerintetek megérdemeltem?
2015. márc. 31. 16:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Dehogyis! Anyád egy pszichopata. Jobb lett volna neki ha nem veszed át és rohangálhat a postára?

Egyáltalán nem érdemelted meg.

2015. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy érdemelted meg, csak segíteni akartál neki. Anyád egy kretén állat. :(
2015. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
gondolom valami olyat vettél át amit ő nem akart, pl felszólító levél vagy a bíróságtól valami idézés, ilyesmi. Ettől függetlenül pszichopata!!
2015. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyád idegbeteg állat.

nagyon sajnálom.

2015. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Bolond, szólj valakinek hogy ilyenek vannak, nagyinak, tanárodnak.
2015. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Megérdemelni nem érdemelted meg, de a reakciójából ítélve valószínűleg olyan dolgot vettél át, amit nem akart (pl. büntetés, elmaradás, stb.).

Mindenképpen helytelen a cselekedete, de ha teszem azt most zúdítottál rá 10millió jogos követelést, akkor csodának nem csoda, ha elvesztette a fejét. Anyósomból kiindulva bármi megeshet.A legtisztább, ha egy higgadt pillanatában megkérded, miért kaptad. De nyugi, nem érdemelted meg :) Annyi esze lehetett volna hogy szól hogy ne vegyetek át semmit, ha el akar kerülni valamit.

2015. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, majdnem ugyanazt sikerült írnom, mint 3-as válaszolónak, ez jól jött ki :D
2015. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
3 bírósági levél jött. Akkor mostmár tudom mitől akadt ki :( De folyamatosan jönnek a bíróságtól levelek, nem tudom mit csinált.
2015. márc. 31. 16:47
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lehiggadt már, akkor kérdezz rá, h nagy bajban vagytok-e?!
2015. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Úgyse mondaná el szerintem :( Nem ismerem apámat sem, a bírósági papírról-amit titokban olvastam-olvastam el mindent. Róla se mondott semmit, azt mondta ne foglalkozzak vele, semmi közöm hozzá stb :(
2015. márc. 31. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!