Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyanak ugy,...

Hogy mondjam meg anyanak ugy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyank es pl ma is megkerdezte, hogy elmegyünk-e együtt setalni, nekem semmi kedvem vele setalgatni, mert ha pl jon egy helyes srác kisse furán veszi ki magát ha anyámmal setalgatok es mar 15 eves vagyok

Szoval mar tudok setalni a kutyaval egyedül is , nem kel hozza szülői "kíséret"

Ilyenkor azt mondom, hogy nem tudom ( ez esetben ez nemet jelent)

De ha meg kontketan ki mondanám, hogy nem akkor meg megsertodne, mert miert nem akarok vele lenni meg a hülyeségek

De amugy meg nem 5 éveskent kezel csak ilyenkor mintha elfelejtene, hogy en nem vele akarom tölteni az időmet ( pl kutyasetaltatasnal)



2015. febr. 21. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit nőjj fel


Nem veszi furán, hogy szívesen töltesz időt anyukáddal


Az a fura, hogy szégyelled őt. Szomorú, hogy nem akarod vele tölteni az időd.

Addig töltsd vele az idődet, amíg teheted.

:( :(

2015. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

De ha pl masik b.noje is jon vagy a b.nojehez megyunk at akkor ugy oké, mert nem csak anyámmal vagyok/setalgatok


Másnak is volt mar ilyen problemaja?

2015. febr. 21. 10:41
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem azzal leszel nagylány, hogy "letagadod" a szüleidet. Mi rossz van abban, ha kutyasétáltatásánál együtt mentek. Akkor jó mikor vásárolni mentek együtt és valamilyen ruhát vesz neked? Ott nem szégyenled? A kutyasétáltatás alatt beszélgethettek, kirakatot nézhettek. Ha meg haverokra vágysz beszélj meg barátnővel egy mozit és menjetek el ketten.

Ilyen gondolkodással még nagyon gyerek vagy.

2015. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1.-nek


En is ugy fogom fel, hogy addig, ameddig lehet,


De HA egy korombeli srácnal is lenne kutya es találkoznánk akkor nem tudnánk nagyon beszelni mivel anya ott van

Es amugy is nagyon izgulok, ha egy helyes srác csak elmegy mellettem, nemhogy beszéljek is vele :/

2015. febr. 21. 10:43
 5/29 A kérdező kommentje:

2.-nak


Én nem letagadom

Es seta kozben legalább tudok gondolkozni

Kirakatot nezni eleg nehéz egy parkban :D


Vásárolni se nagyon szeretek vele vagyis csak azt nem szeretem amikor bemegyek , hogy fel próbálok valamit es kb 1 perc utan viszonylag hangosan szol, hogy kész vagy?

Ezt nagyon utalom, 1 perc alatt örülök, ha leveszem a kabátot es a pulcsit ( ez télen van persze igy)

2015. febr. 21. 10:46
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Edes istenem ..hulyegyerek. Nojj fel! Nem csodalom, hogy 5 eveskent kezelnel, ha egy konkret egyenest valaszt nem tudsz adni neki.
2015. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ezt irtam: NEM 5 éveskent kezel
2015. febr. 21. 10:58
 8/29 anonim ***** válasza:

Hogy reagalsz, mikor kersz anyukadtol valamit es azt mondja, nem tudom? Tudod e, hogy az nem, vagy tovabb szekalod?

Te korodban majdnem normalis egy gyereknek szegyelni az anyjat. Majd a te gyereked is ugyanezt teszi veled.

Amugy mondd meg nyugodtan, hogy azert nem akarsz vele setalni, mert hatha osszefutsz egy palival, es akkor mi van.

Mast mit mondhatsz, hacssak nem hazudni akarsz neki?

2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
szerintem ebből csak te csinálsz problémát. tavaly tavasszal egyszer együtt mentünk anyával kutyát sétáltatni. összefutottunk egy fiatal szintén kutyás fiúval. anyám kb minden elmondott rólam előkészítette a terepet a fiú számára :D egyáltalán nem ciki.
2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Az a ciki, hogy így gondolkodsz. Örülnöd kellene, hogy veled akar lenni.
2015. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!