Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mennyire néznétek el...

Szülők, mennyire néznétek el egy fiúnak, ha 19 évvel öregebb nőt akarna feleségül venni 22 évesen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 14:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem nezem le, viszont hulyenek annal inkabb gondolnam.
2015. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Áhá, itt vannak a kitagadós kérdés további részletei :D


Hagyd, majd rájön a dolgokra, és még ha 5 évet is élnek majd együtt, a fiadnak még akkor sem lesz késő korban jobban hozzáillő feleséget választani!

Felnőtt ember, szóval maximum a véleményedet mondhatod el.

2015. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
nem akarok gonosznak és korlátoltnak tűnni de nem nyugodnék bele és ha addig élek is megakadályoznám.ha a fiamra nem tudnék hatni akkor a nővel beszélgetnék el ,szerintem ez beteges ,a fiú sem hiszem hogy tudja mire vállalkozik ,a nő manipulálja .
2015. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Hat, ha az en fiam lenne, akkor magamnak adnek eloszor egy fejmosast, h milyen hibakat kovettem el, h a fiam ilyen ferde gondolkodasu es ertekrendu lett...Aztan beszelnek a fiammal, h megis mit gondol, hova vezet hosszutavon egy ilyen hazassag...
2015. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Megtiltani nem kell és nem is lehet. Ha a nő rendes, normális, szereti a fiút, akkor legyenek együtt. Bár nem tudom, hogy mi lesz 10, 15 vagy 20 év múlva, de majd lesz valami. Nekem is tetszenek az öregebb nők, de házasságba nem mennék bele, legfeljebb kapcsolatba.
2015. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Ez sok mindentől függ. Mennyi ideje ismerik egymást, milyen a kapcsolatuk, stb.

Nem hiszem, hogy örülnék, mert nem épp ideális helyzet és úgy gondolom, hogy általában egy 22 éves fiú még nagyon fiatal és tapasztalatlan egy ilyen komoly döntéshez.

De! Volt ismeretségi körömben hasonló helyzet, már 10 éve boldogan élnek, van közös gyerek is.

Én biztosan a fiam mellett állnék, nem akarnám elveszíteni emiatt.

2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezzel semmi gond. Ha vége, akkor még mindig körülnézhetsz a nyugdíjas otthonban.
2015. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem nevelés kérdése!!! Érzelmek jönnek. Senki nem tudja megparancsolni a másik embernek kit szeressen... Ha 20 évvel fiatalabb vagy idősebb, nem kívánságműsor. Ha őszinték az érzelmek. Legalább is én még olyat nem hallottam aki eldöntötte volna kibe szeressen bele. Szóval én ehhez nem tudnék mit szólni. Egyszer élük, csak legyenek boldogok!!!
2015. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Az erzelmeket valoban nem lehet befolyasolni kedves 8-as. De valakit lehet ugy nevelni, h deviansnak tartsa az effele erzelmi viszonyt es soha ne keveredjen bele. Ha tanultal volna pszichologiat, akkor tudnad, h ez egy komplexebb kerdes, annal, h az "erzelmeket nem lehet iranyitani..." :)
2015. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Inkább azt nézném, mennyire tartós ez a házasulási szándék és mennyire komoly. Mert ha ismerik egymást 3 hónapja és 1 hete mondogatja a fiú, hogy elveszi, akkor cska mosolyognék rajta. Fél-másfél éven belül úgyis sok fordulat lesz még a kapcsolatban - akárhány éves is az ara.

Ha jegyben járnak 3 éve, akkor meg nincs kérdésem.:)

2015. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!