Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mennyire néznétek el...

Szülők, mennyire néznétek el egy fiúnak, ha 19 évvel öregebb nőt akarna feleségül venni 22 évesen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
van ám anya-komplexusod rendesen ;D inkább költözz el végre otthonról, áll a saját lábadra és éld a saját életed, te kis droid xDDD ezt az i.diótát xDD
2015. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Szerinted egyes szám első személyben fogalmaztam, 11-es?!! Egyébként a legjobb barátnőmék fiáról van szó, és ők ezt a dolgot lazán kezelik lazán kezelik. Kicsit össze is vesztem velük, mert megmondtam nekik, hogy én ezt a gyerekemnek biztos nem engedném.
2015. ápr. 7. 16:07
 13/20 A kérdező kommentje:
*jav: "lazán kezelik" csak egyszer kellett volna írnom
2015. ápr. 7. 16:08
 14/20 anonim válasza:

11. válaszoló: szövegértés level -99 :DD


Szerintem is a szülőnek erről el kellene beszélgetni a gyerekükkel, mert ez nagyon nem normális. Ebből csak rossz házasság lesz, nem lesz hosszútávú, és ha még így, 41 évsen becsúszik egy gyerek, akkor a válás nem lesz valami kellemes a gyerek szemszögéből.

2015. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ismerem ilyen párt, ahol a nő 18 évvel fiatalabb. Észre sem lehetett venni, együtt éltek jópár évig. A kapcsolatnak végeszakadt.

Szerintem ilyenkor mindenképp a fiatalabb vagy nagyobb biztonságban, hiszen ha netán szakítanak, előtte még ott az élet, viszont 40 felett már nehezebb....

2015. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő, de nem is kell annak lennem ahhoz, hogy tudjam, nincsen beleszólásom a FELNŐTT 22 éves gyerekem életébe. Azt választ akit akar. Ha nem jön össze, akkor magának kell megtapasztalnia.


Egy felnőtt férfinak nehogy már a szülei ne engedjenek meg dolgokat, mert nevetséges....


Ha a férfi lenne 19 évvel idősebb akkor meg azért menne a rinyálás, hogy a nő csak a pénze miatt van vele, mert öreg...és nem is lehet önmagáért szeretni. Valami kifogás mindig van.


Az ilyen fajta szülők akik "nem engednék" a felnőtt gyereküket :D hogy azt vegyen el akit akar, szánalmas.


Ha gyerekem kiskorú, fiatalkorú, és úgy környékezi meg valaki aki sokkal idősebb, az megint más téma, de itt nem erről van szó. Mindketten felnőtt emberek. Az ő döntésük. Senkinek nincs joga beleszólni. Annak sem aki a világra hozta a férfit. Ha nem egy anyámasszony katonája, úgysem fogja hagyni, hogy bárki beleszóljon.

2015. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, manapság ugyanolyan könnyű elválni, mint összeházasodni. Nyelnék egyet, aztán legyenek boldogok!
2015. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12: Képes vagy ilyenen összeveszni másokkal? Ráadásul nem is vagy érintett.

Talán a szülők azért kezelik lazán, mert nem akarnak ezért összeveszni a fiúkkal. Ha csak egy múló szeszély, akkor majd elmúlik és felesleges ezért veszekedni. Ha meg komoly, akkor miért tennék tönkre?

2015. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"A világgal az a baj, hogy az ostobák holtbiztosak mindenben, az intelligensek pedig tele vannak kételyekkel"


Miért vagy ennyire előítéletes? Honnan tudod, hogy nem lesznek boldogok? Hogy lehetsz ennyire ellendrukker?


Nekem az a hozzáállásom a gyerekeimhez, hogy az ő életük. Amiben tudom, segítem őket. ÉS mehetnek isten hírével. És ha szarban vannak, hozzám bármikor bátran jöhetnek. Tudják, hogy szeretem őket, ha haragszom, értük haragszom, de a szeretetem az erősebb. Nem lehetünk mindig egy véleményen - nem a klónjaim, hanem a gyerekeim...

2015. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kénytelen lennék tudomásul venni, mivel felnőtt. Viszont nagyon szomorú lennék egyfelől ezért, mert egy 22 éves fiú nősülni akar. Másrészt meg azért, mert egy 41 éves nő nem hozzá való. (Én negyven vagyok, hát utolsó gondolatom lenne egy 22 éves fiúcskával kezdeni, még viszonyt sem, nemhogy házasságot)
2015. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!