Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Réka névhez mit szóltok?

Réka névhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Szerintünk nagyon szép, de anyósomék teljesen ellene vannak.
2015. ápr. 8. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyedül a te véleményetek számít!

kit érdekel mit mondanak az anyósodék????? nekik ott volt a lehetőség amikor ők vállaltak gyereket. semmi beleszólásuk nincs, ketten állapodjatok meg. ennyi

majd beletörődnek...

2015. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szép magyar név!


Anyósról meg annyit, hogy nálunk az unokanővéremék elég hülye nevet adtak a gyereküknek. Mindenki morgott - köztük én is - de megtartották az elképzelésüket és - bár nem örülök - ez így helyes, mert az ő gyerekük. És pont a sztori végére.


Adjátok neki bátran!

2015. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Számomra tiszta gáz,hogy itt kérdezik meg páron,hogy ki mit szól ehhez és ahhoz a névhez!Meg anyosodnak mi köze van hozzá?! Ha lesz gyermekem,tuti nem fogom kikérni senki véleményét,nem másnak kell megfelelnie,hanem nekem és az apjának!Másnak bele szólása nincs
2015. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a vezetéknévhez illik, akkor minden név jó, persze értelmes keretek között, az ilyen Nintendó meg Gandalf érthető hogy sokaknál kiveri a biztosítékot :DDD

Amúgy akkor anyósod szüljön gyereket és majd azt nem Rékának nevezi, ennyi :D Ha nektek az tetszik, legyen Réka! :)

2015. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha lányom lett volna ez lett volna a második neve. :)
2015. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is Réka vagyok. 14-5 éves koromig utáltam a nevem, mindenkit lehetett becézni, kivéve engem... :D Mára megszoktam, kicsit sajnálom is, hogy ennyire divatba jött.
2015. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tetszett, egyszerűen nem találom szépnek a hangzását sem, de az is hozzátett, hogy általánosban egy Réka nevű osztálytársam kikészített. Kifejezettem csúnya névnek tartom, de sokan vannak így biztosan az enyémmel is, szóval ez csak egy vélemény, semmi több.
2015. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!