Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önálló, különélő srácként...

Önálló, különélő srácként hogyan lenne célszerű elmondanom anyumnak, hogy a saját nememhez vonzódom?

Figyelt kérdés

Anyum mindig azt hajtogatja, ha találkozunk, hogy egy lány kellene már nekem, meg aggódik, hogy egyedül maradok. Lassacskán el szeretném neki mondani az igazat. Már párszor elhatároztam, hogy elmondom, de végül eddig soha nem volt hozzá elég bátorságom.


28/F (meleg)



2015. ápr. 9. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz dolog, mert lehet akármennyire nyitott anyud, azért mégiscsak más, ha az embernek a saját gyerekéről van szó. Ha pedig nem nyitott, akkor végképp rosszul fogja érinteni. Biztosan ismered erről a témáról a véleményét valamennyire, így megsaccolhatod, hogyan reagálna, de meglepetések mindig érhetik az embert. Az biztos, hogy fontos vagy neki,ha tart attól, hogy egyedül maradsz, boldogtalan leszel. Így ha megérteted vele, hogy boldog vagy, de fiúkkal, nem lányokkal, akkor nem biztos, hogy elutasító lesz. Nem kell akkora nagy feneket keríteni ennek, találkoztok egy nyugisabb helyen, felhozza a lányokat. Megmondod neki, hogy "Anya, értékelem, hogy aggódsz, és jót akarsz nekem. De én nem szeretnék barátnőt. A fiúkat szeretem, egy fiúval lennék igazán boldog." Ezután majd elválik, mi lesz. Biztosara nem tudhatod. Lehet, eleinte nagyon ki fog akadni, megbánt, sír, ki tudja? De szeret téged, kdővel el fogja fogadni. Sok sikert! Ha akarsz beszélni erről, írj nyugodtan privát üzenetet.

22/L/bi

2015. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kapcsolatod az Anyukáddal? Mert nagyon nem mindegy.

Nem lehet, hogy sejti? A szülők nagyon sok mindent megéreznek.


Én nő vagyok és heteró, de talán ha rákeresel a neten, angolul, sok tanácsot fogsz találni.

2015. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, a te ízlésedet örököltem. Nekem is a pasik tetszenek."
2015. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 18-20 évesen mondtam el, igaz azóta se találtam párt, most külföldön vagyok egyetemista egy félévig. 24/f


amúgy 2-4 évre fogadta el, az itt élő keresztanyám meg rá kérdezett, neki bemertem vallani...

2015. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha van párod, akkor mondd azt, hogy nem maradsz egyedül, mert van párod. onnantól már menni fog :)
2015. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki.Hidd el,bárhogyan reagál is,jobb ha tudja,mint ha hazugságban élsz.

Neked jobb lesz a lelked,ő pedig majd elfogadja.

Ha kérdésed lenne priv üz. írhatsz bármikor!

2015. ápr. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Hihetetlen lelki teher lehet ez, hogy valaki a saját szüleivel nem őszinte. Ráadásul számára egy nagyon fontos dologban.

Szülőnek az a fontos, hogy boldog legyen a gyereke. Találjon magának egy társat. Társ neme szerintem csak másodlagos.

2015. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz erre a kérdésre jól válaszolni. Ha nincs testvéred, akkor még nehezebb a helyzeted. Bárhogy is döntesz, fel a fejjel! ;)
2015. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
4%
ültesd le az asztalhoz, vegyél elő egy uborkát, nézz bele a szemébe, majd húzz rá a száddal egy óvszert, és nézz mélyen édesanyád szemébe, azzal a párás meleg tekinteteddel. így nem kell mondanod semmit.
2015. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Komolyan elegem van már. Férfi létedre és ráadásul 28 évesen nincs annyi bátorságod, hogy felvállald anyád előtt SAJÁT MAGAD? nem utálom a melegeket, de... ennyi férfiasság legyen már benned, hogy ha már elakarod mondani, akkor férfiként oda állsz anyád elé.
2015. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!