Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, milyen gyakran kutakod...

Szülők, milyen gyakran kutakodtok a gyerekeitek szobájában?

Figyelt kérdés
Milyen okkal szánjátok erre magatokat, illetve ha találtok valami furcsát, megbeszélitek-e a gyerekeitekkel?

2015. ápr. 10. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Őőő... soha? Miért kutakodnék a szobájában?
2015. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha nincs komoly okod akkor nem kéne pl. drog stb. Én sem örültem volna ha anyám pár éve áttúrta volna a szobámat. :D 21/f.
2015. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdés azokhoz szólt, akik ezt csinálják, egy szóval sem említettem, hogy én ezt csinálom.
2015. ápr. 10. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Alapos ok nélkül miért tenném? Ha problémája lenne, akkor úgyis megbeszélné velünk. Csak rontanál a kettőtök kapcsolatán azzal, ha meg is tudná, hogy utána kutakodsz. Inkább próbáld helyreállítani a kapcsolatotokat, hogy őszinte tudjon hozzád lenni mindig.
2015. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Hetente egyszer-kétszer.

Néha eldugja a szobájában, amit nem akar megenni. Továbbá. ha olyasmit találok, ami nem odavaló, komolyan elbeszélgetek vele.

4,5 éves

2015. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Még nem tartunk ott, hogy bármi után kutatnom kelljen, 4 és 1 évesek, fiúk.

Kutatni akkor kutakodnék, ha valamilyen oknál fogva eljátssza a szülői bizalmat és azt látnám, nem jó irányba megy a gyerekem.

2015. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szülő vagyok, hanem a 'gyerek' (23/N itthon lakom még a szüleimmel).

Mindig is volt rá módszerem, hogy rájöjjek, ha valaki benyitott a szobámba amíg én távol voltam, kihúzta a fiókjaimat stb.


Anyu nálam hetente 1-2-szer bement és csekkolta a fiókjaimban lévő cuccaimat.

Volt valami számára furcsa, magánjellegű dolog, amit eldugtam, de felkutatta. Sosem beszéltünk róla, de tudom, hogy tudja és ő tudja, hogy tudom, hogy tudja. :)

2015. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy nagy műbré volt mi? Aztán most csak egy huncut mosolyt eresztetek meg egymás felé.. :)
2015. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostohaanyám minden héten legalább 1-2x. Undorító, legszívesebben a kezét tördeltem volna darabokra. Az volt a mániája, hogy hazudok, és lopok - persze, ez csak kényszerképzet -, így módszeresen átkutatta a cuccaimat, míg én az egyetemen voltam.


És az volt a legszebb, mikor kiderült, hogy az Ő fia lopott el TŐLEM egy tárgyat, akkor is képes volt engem okolni, h hlye vagyok, amiért oda tettem.

2015. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anyukám kb. mindenkor, amikor nem voltam otthon, és ő igen, de min. egy héten egyszer... végignézte a szemetemet, ha olyanja volt, a gépemen kutakodott, a szekrényben... ellenőrizni akart - de már beteges szinten. Utána jött az, hogy az orrom alatt lebegtette a blokkokat, hogy már megint miért kellett ilyenekre költenem, felesleges stb... az én pénzem volt amúgy, amiből vásároltam...
2015. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!