Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem ertjuk meg egymast apukamm...

Nem ertjuk meg egymast apukammal! Tobbi lent! Én látom rosszul?

Figyelt kérdés

En latom rosszul a helyzetet???

A kamaszkorom miatt nem ertem meg???


ez hosszabb es bonyolulatabb annal a dolog,mint amennyit itt letudok irni de nagyjabol megprobalom vazolni.

Edesapammal elek, a parjaval, es az feltetstveremmel aki az aktualis parjatol van. ő 9 eves, es 17. Lehet en latom rosszul, es en vagyok hulye, de egy ket dolgot nem sikerul megertenem. Gimnazista vagyok, sosem volt velem problema, vilag eletemben jo tanulo voltam, soha nem voltam egy elzullodt gyerek. Normalis barataim vannak, es masfel eve baratom. 11-es vagyok.

Kivancsi lennek hogy kinek mi a velemenye az apai szigorrol. 11 eve miota iskolaba jarok, meg csak annyi sem fordult meg a fejemben hogy ah basszus nincs kedvem holnap suliba menni,mert azert lelettem volna szidva. Megertem. sohasem volt arra pelda hogy iskola utan nem haza mentem volna, vagy akarmi. Ma megkertem alukamat,hogy egy delutanra hagy menjek mar ki a baratomhoz, csak ugy. O mindig atjar hozzank, minden nap. Ma nem volt lehetosege ezert gondoltam hogy na majd en. Sosem mentem hetkonap sehova ismetlem. Megertem hogy a gyereknek iskola utan otthon a helye, de ez egyszer sem elfogadhato, hogy egy delutant nem otthon vagyok????

Lassan 18 eves vagyok, nem akartam ma otthon punnyadni,mivel eleg koran vegeztem . Nem. Nem mehetek sehova menjek haza, otthon a helyem. Emelett azert fontos dolog hogy a baratom egy normalis, ertelmes okos srac akire sose lehetett eddig panasz.

Ellenben ott a hugom, aki ugye a szerelemgyerek. 9 evesen 3ast hoz haza( nekem ezert a belemet kitapsotak volna. Jo persze tulzok, de a lenyeg ertheto) ha neki nincs kedve iskolaba mennie azzal semmi baj nincs. Heteket nem megy iskolaba( persze szetszorva az evben), van hogy egy hetig nem jon haza,mert a mamajanal alszik.

nekem nincs senkim csak apukam es a baratom .de neki mindent elkell lezni,mert kicsi!:) neki nincs otthon a helye????

en vagyok a hulye? Komolyan,elfogadok barmilyen kritikat, csak erdekel hogy mas is ugy latja mint apukam?

Koszonom



2015. ápr. 16. 13:47
 1/5 Trafó1 ***** válasza:

Beszélj vele, lehet valami más van a háttérben, lehet részéről egy rossz beidegződés, vagy túlzott féltés, kérj egyenlő elbírálást.

Valamiért nagyon szeretné tudni mikor hol vagy és ezt csak így tudja elérni.

2015. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is hasonló felfogásban neveltek, és én még elvált szülők gyereke sem vagyok, van egy öcsém is.

Szerintem nem szabad jelentős különbséget tenni a gyerekek között, az következetlenség, és a gyerekek között féltékenységhez, rivalizáláshoz vezet. Sajnos ezt az én családom is elszúrta (anyukám szülei is meg az én szüleim is), bár nem a tesómra orrolok emiatt, de mindig zavart, hogy neki többet engedtek, mint nekem (ő "a fiú", én meg csak "lány"). Anyáméknál meg ő pedagógus lett, a tesói orvosok, mamám meg valahogy mindig éreztette, hogy "az orvos gyerekek" többet érnek a szemében.

Mi a helyzet anyukáddal?

2015. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyukammal egy jo ideje nem tartom a kapcsolatot. Rossz viszonyban valtunk el, erkolcstelen es csunya dolgokat tett meg. De ha csak mint csaladanya nezem sem jeleskedhetett sosem. Van meg 2 testverem,akik edesanyammal elnek. Az o eletuk szornyu.tragedia! Ok valasztottak hogy anyanal legyenek, es elkezdodott meg evekkel ezelott a drogproblema.

En vagyok a jo gyerek a csaladban,akin peldat kell statualni, es a 3 rendes teso kozul csak engem sikerult megneveli. Ezert nem haragudhatok apara. Vagy legalabbis nem hanytorgathatom fel hogy nem tudtak a tobbieket megnevelni. En halas vagyok neki es tudom hogy mindent megtett hogy ne ilyen vege legyen . De nem tudok mot tenni. Megfojt..

2015. ápr. 16. 19:14
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez igazságtalan.Attól hogy a húgod kicsi nem kell mindent elnézni neki vagy hozzászokik és durvább dolgokat is fog csinálni.Mellesleg ha ilyen jó gyerek vagy nm értem mért nem engedi meg.
2015. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
előző vagyok.azért érthető hogy félt beszél vele.én csak ezt a húgosat nem értem miért van.
2015. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!