Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek játszuk el ezt a...

Szerintetek játszuk el ezt a trolkodást a szüleinkel, vagy ez rosszul sülhet el?

Figyelt kérdés

Még kora délután voltam az osztálytársamnál, és ő mutatott egy 100 méteres telefonkábelt, amit elvileg most vett webshopból - néha rá jön az 5 perc, és ilyenkor ilyen műszaki egzotikumokra költi a zsebpénzét.

Nekem meg most eszembe jutott, hogy itt nálunk meg, mióta egy villámlástól leégett a vezeték nélküli telefon, max. csak konyhaasztal széléig tud elmenni vele. Egy ideig aztán volt bekötve egy 15 méteres kábel, de aztán az meg a modemhez lett felhasználva, azóta meg méginkább akarna elmászkálni a telefonnal, de nem tud.


Én meg megjátszanám mondjuk azt, hogy pénteken, amíg nincsenek otthon - én korán hazajövök aznap - bekötöm a 100 méteres telefonkábelt, aztán a délután az osztálytársam "valamiért" felhív, és valamit ép meg kell nézzek neki a kertben, aztán szépen kimegyek, a zsinór pedig csak megy és csak megy velem.... és nem akar elfogyni.... :D XDDD XDD


Így elképzelve jó mókának tűnik, csak kérdés, hogy a gyakorlatban nem sülhet-e el rosszul. (Jó, max. az, hogy pont akkor nincsenek ott, de ez valószínűtlen késő délután, meg az annyira nem cucc, max. "próbálkozunk később")



2015. ápr. 8. 02:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Kicsit zűrös, amit írsz, de csak rosszul fog elsülni, mert nagyon nagyon nagyon hamar kiderül, hogy kamu.
2015. ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jó poén. :D
2015. ápr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
szülőként írok: én jót nevetnék - és örülnék hogy megint van hosszú zsinór :) szóval szerintem nyugodtan megcsinálhatjátok :)
2015. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
:D Simán játszd meg, csak szépen rendezd el a kábelt, hogy ne lássák meg előre!
2015. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez aranyos ötlet, hajrá!
2015. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez aranyos vicc, csináld meg nyugodtan :)
2015. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is jó poén.



A nyelvtankönyvet is vidd magaddal.

2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"A nyelvtankönyvet is vidd magaddal."


Azt meg miért is?? :/

2015. ápr. 8. 12:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Megcsináltátok? :)
2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Háhh, IGEEEN! :D Megcsináltuk! XD


Pont amikor hívott, ott ült mellettem a szobában anyukám, és szokás szerint meredt a laptopja elé. :) Aztán ugye úgy tettem, ahogy írtam: "Ja, igen, várj, megnézem"


Kimentem, le a teraszlépcsőn... amikor meg már mentem le az ajtófeljárón, halkan hallom, hogy >valaki< gyors' kicsattog a papucsban a teraszra... persze, hogy anyukám, aztán ott fancsali képpel meresztette a nyakát, hogy most mi az Isten van. :D


Nade.... hű, halljátok... most egy sokkal durvábbat készülünk megjátszani:

Nagymamámtól elkértem a már ott 2 éve porosodó "hibás" vezeték nélküli telefont. Bár igaz, valóban hibás volt, mert az adaptere gajrament, és persze hogy valami sokszoros feszt. ráküldött a telóra... viszont irdatlan nagy szerencsém, hogy rögtön a csatlakozónál "biztosítéknak" betettek egy diódát, ami bár szanaszéjjel sült, sikerült kivédenie az elektronikát. Bár a kicserélése irdatlan feszített meló volt, hajszál híjján sikerült ezt az SMD alkatrészt kiforrasztani, és helyére tenni egy másikat, egy már egyébként is erősen kopott fejű sz..minőségű pákával - amit ugyancsak barátom adott.


Nade akkor már ha egyszer az elektronikát megbontottam... ;) node előre most nem árulok el semmi, lényeg, hogy következő héten, amikor szüleim elutaznak, és majd onnét felhívnak engem, hogy minden rendben ment-e, igencsak csodálkozni fognak. ;)


Képet majd küldök a dologról, igazából az beszéljen helyettem majd. :D Mindenesetre már a technika tesztelve, működőképes, bár holnap bátyámmal majd egy éles teszt alá vetem a dolgot.

2015. ápr. 13. 00:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!