Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Húsvétra kaptam 10E Ft-ot. Jól eldugtam a szekrénybe mert gyűjtök valamire. Anya mondta hofy rakjam oda mert a nagybátyám aki elég tolvajlelkű hátha elviszi. Ott volt hetekig reggel megnéztem ott volt, ma este nézem seholsincs... Nagybátyám nem volt itthol egésznap se ma se tegnap.. Anya tudta egyedül hol van a pénz... Nagyon kellene most mit tegyek? Megértem hogy kell neki de ha szól akkor odaadom szívesem.. Szóvá tenni nem merem mert akkor én leszek a hibás hogy miért nem raktam eljobban miközben valószínű ő vitte el... 15/L

#lopás #probléma #anya #meglop a családom
2015. ápr. 17. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp beszélj anyukáddal.

Nem tudom, milyen az anyagi helyzetetek, de hidd el, 10.000 forint azért elég nagy pénz a többség szempontjából...Na meg ha gyűjtesz, gondolom neked is fontos.

2015. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg még egyszer.
2015. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
mire gyujtesz? mire kell a pénz?
2015. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg jól mégegyszer nyugisan, s ha azután se kerül elő akkor beszélj anyukaddal, de ne vadold
2015. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
0%
Ha nem jó az anyagi helyzetetek, de te tudod, hogy anyukád vitte el (még ha le is tagadja), akkor azt valószínűleg nagyon jó okkal tette. 15 évesen még nehézkes felfogni de itt Mo.-n nagyon kemény a megélhetés... Ne veszekedj vele mert mindkettőtöknek rossz lesz, egyszerűen csak fogadd el, hogy kevés a pénz, anyudnak meg valamiből etetni kell téged.
2015. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ennyire rossz az anyagi helyzetünk... Nem vagyunk szegények anya is bőven ráér magánaknak rendelgetni cuccokat aztán nyavajog hogy nincs pénze.. Az öcsém pörsölyéből állandóan kiveszi a pénzt.. Éa azért széo hogy a saját anyám meglop..
2015. ápr. 17. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb olyan helyre tedd a pénzt amit csak te tudsz.
2015. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Attol meg nem kell meglopnia a gyereket.

Kerje el, de ne lopjon.

2015. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tekintsd leckének.

Ez az óra arról szólt, hogy soha senkiben nem bízhatsz. Főleg nem a rokonaidban. Azért sajnálom, hogy ezt ilyen hamar meg kellett tanulnod.

És sajnos azt is, hogy nem tehetsz ellene semmit. Muszáj beletörődnöd.

De azért bízok benne, hogy visszakapod. Szerintem ne tedd szóvá, vagy esetleg csak beszélj róla, neki hogy mire fogod költeni, mintha nem tudnád, hogy nincs meg. Közben meg figyeld a reakcióit, még az is lehet, hogy elmondja.

Nagyon vigyázz, hogy ne süllyedj az ő szintjükre, te jobb ember vagy/leszel. :-)


Mindenesetre keress egy jobb rejtekhelyet, és ne beszélj róla senkinek, és nagyon vigyázz, hogy csak akkor használd, ha 100%-hogy nem leshetik ki.

2015. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!