Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanátok el egy tetovál...

Hogy mondanátok el egy tetoválást otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok, évek óta szeretnék egy tetoválást, de anyukám soha nem akarta megengedni. Emiatt várnom kellett 18 éves koromig, azonban mivel mostmár 19 éves vagyok, teljes mértékben elhatároztam magam, hogy végre megcsináltatom. Kértem is időpontot a tetoválóhoz, azonban anyukám nem tud róla. Apukám úgy van vele, hogy vagyok már annyira érett, hogy eltudjam dönteni saját magam, hogy mit szeretnék + ugyebár mindent saját magamnak fizetek. Mindig őszinte vagyok anyával is, de félek, hogyha elmondanám neki, nem engedne el a tetoválóhoz, mert ő nagyon nem szívleli ezt a dolgot. Ti mit tennétek a helyemben? Jövőhéten megyek a tetoválóhoz.

jún. 11. 12:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

"Anya, tudom, hogy nem értesz egyet vele, de tetoválásom lesz. Nekem ez így tetszik, az én testem, én döntöm el mi lesz vele. Ettől ugyanúgy szeretlek, a fiad vagyok, semmin sem változtat szeretném ha nem jelentene problémát, hiszen nem lettem más ember. Normális szakemberhez megyek, nem lesz elrontva, nem les ronda, tiszta körülmények között dolgozik, nem AIDSes tűvel a sarkon, neztem referenciákat, jól átgondoltam és elhatároztam magam. Ezen semmi nem változtat."


Kb

jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
"nem engedne el a tetoválóhoz" nagykorú vagy azt csinálsz amit akarsz...
jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
19 évesen saját pénzből már nem kell magyarázkodnod, azt csinálsz, amit szeretnél a te teseteddel, a te életeddel. Ezalapján mikor kész van, simán megmutatnám és kész. Előre nem hiányozna a veszekedés, vagy hogy le akarjanak róla beszélni.
jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenképpen mondd el neki. Ha csak utólag tudja meg, akkor azt biztosan jobban fájna neki, főleg így, hogy egyébként őszinték vagytok egymással.

Mondd el neki, hogy normális helyen csináltatod, igényes lesz, nem valami suttyó tetoválás (remélem:D). Mutasd meg neki, hogy mit szeretnél.

jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Én elmondtam neki előre és finoman szólva nem örült. Aztán megcsináltattam és haza mentem megmutatni neki, utána vagy három napig nem szólt hozzám úgy megsértődött. :'D Mostmár bírja és csak nevet az akkori viselkedésén. Idő kérdése, addig meg türelem és kitartás!!
jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól is függ, hogy hova, mit és mekkorát akarsz tetováltatni.
jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

A bal karom (belső részére) szeretnék egy idézetet, ami nagyon sokszor erőt adott nekem a nehézségekben és az életemnek mindig a nehezebb időszakaiból eszembe fog jutni, hogy milyen jó, hogy nem adtam fel soha.

Tehát jelentése lenne a tetoválásnak, nem csak úgy szeretnék egyet jelentés nélkül, mint mások akik úgy vannak vele, hogy csak legyen tetoválásuk. Nem szeretném nagyban, csak hogy kényelmesen elférjen a karom belső részén.

jún. 11. 13:18
 8/40 anonim ***** válasza:
14%

"A bal karom (belső részére) szeretnék egy idézetet, ami nagyon sokszor erőt adott nekem a nehézségekben és az életemnek mindig a nehezebb időszakaiból eszembe fog jutni, hogy milyen jó, hogy nem adtam fel soha."


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Ne már, ez olyan gagyi. Anyád lennék, én se engedném. 30 évesen vér cikinek fogod tartani, hogy ilyen nyálas idézetek vannak rajtad és mész majd lézereztetni, hogy leszedd.

jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy mit írtok, mert ezzel saját magatokat minősítitek, rólam pedig lepereg. Gondoljátok majd idegenek véleménye szerint fogok cselekedni, vagy mi? :D
jún. 11. 13:27
 10/40 anonim ***** válasza:
26%

Anyad egy narcisztikus, azok kepzelik azt, hogy a gyerekuk a sajat maguk kiterjesztese es mint ilyennel, rendelkezhetnek vele elete vegeig.

Kerdezo, teljesen felesleges elmondani neki, balhe igy is, ugy is lesz. Ignorald, ne vedd magadra! Az ilyenek azert nem valtoznak, mert nem tudnak: keptelenek ra.

jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!