Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám rajtam keresztül marja a barátomat, csak mert nem érti a humorát?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy elég csipkelődős humora. Igazából nekem is ilyen, szóval én ilyennek szeretem, de néha elég durván beszólunk a másiknak, de mi tudjuk hogy ez csak poén, nagyon szeretjük egymást és nincs ebből gond.

És tényleg nem bunkó igazából, a szüleimmel nagyon kedves és udvarias, és velem is sokszor, csak vannak olyan megjegyzései felém, amik nem tetszenek anyámnak. Hiába mondom, hogy ez csak poén, ő folyton kötekedik, hogy hogy lehet velem ilyen tiszteletlen, minek vagyok vele, ha nem bánik velem hölgyhöz méltóan, stb.

Miért nem képes felfogni, hogy nincs köztünk semmi baj, és csak VICC a "bunkóság"? Szóltam a páromnak, hogy pl közös asztalnál fogja vissza magát, meg is teszi, de azért ha nálunk van, akarva-akaratlanul eljutnak anyámig a megjegyzései, meg látja mikor nekiállunk "verekedni" :D

Elég fárasztó hogy ő akarja eldönteni hogy nekem kivel lenne jó meg kivel nem..... Hogy állítsam le?


2015. ápr. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálatok vagytok és jelen van édesanyád, a barátod fogja vissza magát. Ennyit megtehet érted.
2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:

Jó tanácsot adtál a barátodnak, fogja vissza magát, amennyire tudja, de magamon tapasztaltam, hogy ennek vannak határai.

Anyádnak mag azt tanácsold, hogy neki szíveskedjen elmondani, amit neki szán, ne üzengessen.

2015. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: írtam hogy direkt megkértem, hogy amikor közös program van, akkor "viselkedjen", teljesíti is, de ha egész hétvégén nem lehetünk olyanok mint szeretnénk akkor semmi értelme akkor együtt lennünk.
2015. ápr. 22. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Csak édesanyád előtt kellene viselkednetek, ez olyan megerőltető? Ő nincs hozzászokva ehhez a stílushoz, kész, fogadjátok el! Nehogy már egy ilyen apróságokon múljon a kapcsolatotok, mikor benn a szobádban, vagy mindenhol máshol úgy bunkóztok egymással ahogy csak szeretnétek.
2015. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De épp ez a lényeg, hogy ha a szobában vagyunk akkor is hallják, mert a nappaliból nyílik a szobám, és egész nap ott vannak tőlünk 2 méterre :D
2015. ápr. 23. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!