Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány megpróbálta elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megpróbálta elvenni tőlem a barátomat, fél éven keresztül nyomult rá. Most megpróbálnám én is elvenni a barátját, szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Mint írtam, a csaj (22 éves) fél éven keresztül azon volt, hogy megszerezze tőlem a barátomat, utána már besokalltam és én szakítottam vele, mert hiába küldte el a lányt, az már megfenyegette, hogy megöli ha nem hagy el engem miatta, vagy, hogy engem öl meg stb. Elkerülni nem tudták egymást, mert egy szakra járnak és közösek az ismerőseik is. Másoktól hallottam, hogy ez a csaj már több kapcsolatot is tönkretett, ezért úgy gondolom, hogy megérdemelné végre, hogy visszakapja ő is azt amit másokkal művelt. 2 hónapja összejött egy fiúval, akibe állítólag nagyon szerelmes. Pár napja bejelöltem facebookon a srácot (elvileg nem tudja, hogy ki vagyok,egy suliba jártunk, ezért arra hivatkoztam, hogy ezért jelöltem be és mert megtetszett). Beszélgettem vele és mesélte, hogy nem valami jó a kapcsoltuk, a barátnője néha úgy viselkedik, mint egy skizofrén, elhordja mindennek, úgy beszél vele, mintha egy senki lenne és már a kapcsolatuk második napjától ilyen.

Ma már hívott vagy 25-30-szor, de sosem vettem fel, nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme ezt csinálnom, mert lehet, hogy a csajnak rossz lenne és nagyon megérdemelné, viszont a barátját nem akarom szivatni (bár azok alapján amiket mesélt, úgy láttam neki is jobb lenne, ha szakítanának). Szerintetek mit csináljak, van ennek egyáltalán értelme? Ha igen, akkor hogyan szerezzem meg őt, hogyan érjem el, hogy szakítsanak? Adnátok ötleteket, tippeket amik bejönnek a fiúknak és amivel biztos lenne a sikerem? Mint említettem, telefonon hívott ma már sokszor (tegnap óta tudja a számomat), de nem merem felvenni, félek, hogy elszólnám magam véletlenül.


2013. jún. 21. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Odáig eljutottam hogy 22 éves vagyok. És game over-t nyomtam. Locsold magad hideg vízzel, ez a hőség árt az égéségre.
2013. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ne süllyedj az ő szintjére, nincs szükség még több ilyen nőre.
2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak.Neked attól jobb lesz,hogy neki rosszabb?Nem.Ne foglalkozz vele.A megbocsátásra való képesség egyébként is nagy erény.A bosszú nem csak azt teszi tönkre,aki kapja,hanem azt is megrontja,aki bosszút áll.Enélkül is élhetsz teljes életet.
2013. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ő szintjére nehéz lenne süllyedni, bár igaz közel járnék hozzá, de én nem fenyegetném azzal egyiküket sem, hogy ha nem hagyja ott, akkor megölöm vagy megveretem őket és hasonlók. A csaj viszont nagyon megérdemelné, hogy visszakapja, még mielőtt tönkretesz még több kapcsolatot.
2013. jún. 21. 19:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az a "baj", hogy én is így gondolom, talán ezért sem veszem fel a telefont, mert már ha csak az egész dologra gondolok attól is bűntudatom van, a barátjának pedig nem akarok rosszat. Akkor szerintetek elmondjam a fiúnak az igazat, hogy miért jelöltem be vagy ha rám ír /felhív inkább ne válaszoljak? Egyénként elég jó fejnek is tűnik.
2013. jún. 21. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég jól haladsz ahogy elnézem. Szerintem folytasd így és ahogy megszeretni elhagyja a csajt mert ahogy reagál azok alapján tuti nem szereti. Nagyon jó esélyeid vannak ne add fel!
2013. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád,nagyon megbántanád.Ha szeretnéd megismerni,támogatni-a nőknél ez sokszor ösztönösen jön-,akkor mondd,hogy igazából nem állsz készen eg kapcsolatra vagy ilyesmi...
2013. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy már nem szereti annyira a barátnőjét, mert erőszakos és mint írtam, elég sértő, durva dolgokat mond rá. Azt mondta, hogy már szakítottak, de a csaj próbálja visszakuncsorogni magát, facebookon még kinn van a közös képük.

Az a baj, hogy ha nem mondom el neki az igazat, akkor lehet, hogy a barátnőjétől fogja megtudni (ha még nem mondta el neki). Arra gondoltam, hogy elmondom neki az igazat, hogy miért vettem fel vele a kapcsolatot, mit csinált a barátnője, aztán pedig elmondom, hogy ahogy megismertem kezdem megkedvelni és nagyon normálisnak tűnik úgyhogy szeretném jobban megismerni, ha ezek után még benne lenne.

2013. jún. 21. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tégy így. A legjobb dolog az őszinteség. Ne épüljön hazugságra egy kapcsolat sem, mert az csak fájni fog valakinek.
2013. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki az igazat, természetesen a barátnője mindent tagadott aztán néhány bizonyíték után elkezdett magyarázkodni a csaj, hogy mit miért csinált, természetesen a végén már ő is belezavarodott a sok magyarázkodásba és hazugságba és azt mondta, hogy kimegy inkább a vasútra öngyilkos lesz... de nem lesz az.. :)

Közben a srácnak teljesen elege van a csajból, azóta beszéltünk telefonon úgy még jobb fejnek tűnt. :)

2013. jún. 22. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!