Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljes elkeseredés, valaki...

Teljes elkeseredés, valaki elmagyarázna miért kapom ezt a sok rosszat?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt feltettem egy kérdést mi szerint nos férfitól estem teherbe mit csinaljak? Sikerült meg győzni mindenkinek mint itt mint a való életben hogy tartsam meg kezdjek új életet hiszen a gyerek nem

Tehet semmiről. Ez igy is lett. Most vagyok 6 hónapos és mindenki lehord minden fele ribinek és minek ez a gyerek meg szegény gyerek meg sínyli majd ezt stb...

Ki készültem teljesen. Miért ilyenek az emberek??



2015. ápr. 28. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ne aggódj, ne te vagy az első nő, aki ilyen vagy hasonló helyzetbe került. Nem a legideálisabb így gyereket vállalni, de ettől még nem vagy rossz, és nem ezen fog múlni, hogy milyen anya leszel. Így is lehettek boldogok a gyerekkel.

Azért csak van valaki, aki melletted áll. Szülők? Barátnők?

Ha megszületik a baba, akkor majd biztosan mindenki megenyhül és majd alig várják, hogy mehessenek hozzád babázni :)

2015. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem a gyk-n kapott válaszok alapján kellene döntened a gyermekvállalásról. Egyáltalán felnőtt vagy, vagy esetleg valami tinimami? Mert felnőtt emberek nem vadidegenek tanácsát fogadják meg az internetről, hanem megbeszélik a barátaikkal, rokonaikkal, stb., vagy esetleg önállóan, egyedül döntenek. Mi az, hogy rábeszéltek a gyerekre? Baromira nem tudlak sajnálni, más embereknek százszor nagyobb gondjaik vannak, mint neked.
2015. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglak oltogatni mint egyesek,csak annyit akarok írni,hogy tojd le jó magasról ki mit gondol erről.
2015. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez nem csak sőt nem erre az oldalra vonatkozik hanem amugy nagyrészt. Kedves első koszonom szülő és pár igaz barát mellettem van. Kedves második miért kell ilyen stílusba irni? Komolyan nem hiszem el. Képzeld nem 26 éves vagyok jo anyagi háttérrel ezért döntöttem ugy h megtartom a babát és nem a magad fajta emberek miatt.
2015. ápr. 28. 14:06
 5/20 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy szülők és barátok azért vannak. Sokaknak még ennyi támogatásuk sincs.

Mások véleményével meg ne foglalkozz. Sok embernek az a hobbija, hogy másokat bánt, sérteget.

Örülj neki, hogy normális körülmények között élsz, vannak körülötted normális emberek, babát vársz, ami nem mindenkinek adatik meg, vagy nem egyszerű.

A rossz dolgokkal, a rosszindulatú emberekkel ne foglalkozz.

2015. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy a gyk-n győztek meg és nem én. Egyébként is úgy gondolom, hogy nem a világvége, ha 26 évesen, jó anyagi körülmények mellett, terhes vagy, örülj neki. Olyan ember, mindig lesz, aki beszólogat, azzal nem kell foglalkozni. Te egy olyan címet adtál a kérdésednek, amiből az jött le, hogy tényleg valami nagy gondjaid, bajaid vannak, ezért kaptad azt a választ tőlem, amit, mert szerintem ez még nem akkora probléma, hogy itt kéne nyomnod a világfájdalmat, sőt ez inkább öröm, gyereked lesz.
2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az írásod katasztrófa!! Tényleg 26 éves vagy? (Bár azt írtad nem,de gondolom ez igent jelent) Milyen az a jó anyagi háttér?
2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Arról valóban nem tehet a gyerek, hogy te egy nős férfitől estél teherbe vele...

Talán ne tégy többet ilyet, és talán nem kell ilyen véleményekkel szembesülnöd...

És vígasztaljon az a tudat, hogy az akkori rossz döntésed (a házasságtörés) után, végül egy jó döntést hoztál, amikor az élet mellett döntöttél és nem a halál mellett.

Szerintem ne sértődj meg az ítélkező véleményeken, hanem inkább próbálj épülni belőlük Azáltal, hogy a kritikák jogos részét Fogadd meg, őszintén megvizsgálva a lelkiismeretedet, és próbáld meg az elkövetett rosszat, jóval kompenzálni, és legyél lelkiismereted, szerető anyja a gyerekednek.

2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
* lelkiismeretes
2015. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki ribinek fog tartani addig, amíg maga is nem kerül ilyen helyzetbe. A partvonal mellől nagyon könnyű bekiabálni. Aztán ha valakit elsodor a szerelem stb. és így jár, akkor majd elhallgat.

Figyelj, tény, ami tény terhes vagy egy nős pasitól. Mindig is lesznek, akik ezért megbélyegeznek. Te viszont ne törődj velük. Lesz egy szép kisbabád, örülj neki, legyetek egészségesek és boldogok. Minden csoda három napig tart. Majd ez is elmúlik.

2015. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!