Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam szokasa hogy minden...

Anyam szokasa hogy minden gyűjt kb 20 flakon tusfürdő 15 sampon millió1 ruha hogy viseljem el vajon miért csinalja?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Boldogtalan, hiányérzete van és ezzel próbálja a boldogságot, megelégedést létrehozni. Persze nem segít.
2015. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Már hogy tele flakonok, vagy üresek. Mert tele az oké, én is egyszerre akár 8-at is beraktározok a szekrénybe előre, és ezt csinálom a takarító felszerelésekkel is:D Mert mindig akkor veszek, mikor akciós.

Téged mér zavar?

A ruhái mér zavarnak? Szeret öltözködni, nem hogy díjaznád, hogy nem szakadtan mutatkozik melletted. Nem értem, mit kell ezen viselni...ennyi az össz problémád anyáddal? Hatalmas probléma:D

2015. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

EZ beteges.

Nem volt anyukád olyan helyzetben, hogy nem volt pénze, és ha most van, akkor tartalékol?

2015. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem haaz alja őket mert félti az új ruhákat évekig állnak cimkéstül a szekrényben. Egyéb szokása hogy amit hord 1x azt viszaviszi...alkalmi b ruhakra gondolok. Na meg van már legalabb 10 éves tusfürdő is felhalmoz mindent amit sosem hasznal el.és ha valamit ki akarok dobni mérges vagy ha o kidobja utána volt hgy sirt hogy jo lett volna még valamire..
2015. ápr. 28. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy kényszeres gyűjtögető. Vagy csak így akar kompenzálni valami olyat, ami nem lehet meg neki / korábban nem lehetett meg neki.


Milyen családból jött, nagyon spóroltak? Mert sok szegényebb családból jött ember válik idővel gyűjtögetővé, amikor már megteheti hogy valamiből többet vesz. Vagy egyszerűen nem tudja eldönteni, hogy az adott dologra szüksége van-e vagy nem.

Mindenesetre érdemes volna elvinni dokihoz, ennek tuti valami áll a hátterében.

2015. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt szokta mondogatni hogy gyerekkorába csak használt ruhaja volt, más kinövött holmija meg volt hogy éheztek akkor lehet ezért nem gondoltam hogy összefügg..
2015. ápr. 28. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a férjem rendetlen fürdő nagytakaritàskor megtelik egy zsàk mert tàrolja az üres tusfürdő flakonokat a hajhab meg dezodorokat stb.ki nem vinné a kukàba ..vagypedig mindnek egy picit hagy az aljàn..
2015. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os hozzaszolasodban irtad meg kerdezo a pontos es valos indokot, hogy miert csinalja ezt anyukad. En is ilyen vagyok, en is szegenysegben nottem fel, mert a szuleim minden forintot elittak, ezert en is raktarozok mindent. Nem elek szemetdombon, nem olyan vagyok, mint a tlc-n abban a sorozatban a kenyszeres gyujtogetok, de mindenbol tobb van (tudfurdo, fogkrem, sok ruha, tisztitoszerek, stb) ha valami elfogy, mindig van masik. Elvezem, hogy most mar megtehetem ezt.
2015. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az asszony csinálja ezt, most néztem meg és van egy Nivea testápolója ami még 1997-ben járt le:D

Ő úgy van vele hogy ha meglát a boltban egy akciós tusfürdőt vagy akármit akkor képtelen otthagyni, azt meg kell venni. Persze mindig leakcióznak valami szart, ezért a polcok tele vannak a félig üres vagy sosem bontott kencékkel, némelyiken több por van mint egy porzsákban. Elnéző vagyok ebben, mert nekem is van sok olyan szerszámom, amit sosem használtam még csak megvettem hogy legyen.

2015. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!