Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáknapjára ötlet így hirtele...

Anyáknapjára ötlet így hirtelen most, ami nem túl drága? Felnőtt nő és kb 50 éves anya

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Virág
2015. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A virágnál nem sok olcsóbb dolog van, persze attól függ, milyet veszel. Én cserepes virágot vettem 600 forintért, örült neki. De ha nem akarsz virágot, akkor süthetsz valami egyszerű sütit is. Ahhoz még lehet, hogy meg is vannak otthon a hozzávalók.
2015. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

virág? az előbb vettem egy szép csokrot 4 ezerért

vagy bonbon

2015. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én amióta nyílnak a virágok, gyaran viszek alapból anyának, legutóbb meg olyan különös bokorról gyökereztettem ágat neki aminek olyan pirosas rózsaszínesek a szirmai, szóval virágga nem lenne más.amúgymeg néha csinálok sütit nemigen szereti elfogadni mert fogyókúrázna meg tejérzékeny is.


gondoltam kiszaladnék a tescoba lábasra szüksége lenne, csak az meg nyilvánvaó hogy nekem sincs, és erre vegyk neki...?

egyéb ötlet?

2015. máj. 3. 09:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges túlgondolni. Az anyukák egy csokor orgonának is ugyan úgy tudnak örülni mint a legdrágább ajándéknak. Ha lábast szeretnél neki venni, mert tudod hogy annak örülne, akkor vegyél neki lábast. Még önzetlenebb így az ajándékod, mert tudja hogy neked sincs olyan lábasod.
2015. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia!


Küldd el neki ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=zVFvvd2aCK0

2015. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is virágot vinnék. Más ötletem nincs, különösen hogy vasárnap nem nagyon tudsz vásárolni. A Tescoba el ne indulj.
2015. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: " legutóbb meg olyan különös bokorról gyökereztettem ágat neki aminek olyan pirosas rózsaszínesek a szirmai"


Ha tüskés, akkor az valószínűleg japánbirs lesz. Nagyon szép, amikor nyílik :-)

2015. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem tüskés :(


vettem neki pipere cuccokat nem igazán örült :(

2015. máj. 7. 08:15
 10/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb, ha csak megemlékezel róla! Ha szívből teszed, akkor annak is örül! Nem az ajándékok (tárgyak) a fontosak, és főleg nem azok árai!
2015. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!