Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Szerintetek mi legyen az...

Szerintetek mi legyen az osztály farsangon? 6. vagyok és kéne valami nem túl drága de jó ötlet. PPPLS

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Állatvilág: mindenki valamilyen bogárnak öltözik be

2. A tanár beöltözik kutyának, ti meg bolhának és pattogtok körülötte.

3. Beöltöztök multikultinak, ez most nagyon aktuális lenne. Ehhez bőrfestés kell, parókák, meg ruha. arab, holland, afrikai, stb, bár ehhez keríteni kell még valami koncepciót.

2015. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A többiek döntenek de ötletnek jó.Mi úgy szoktuk h felírjuk egy lapra az ötleteket belerakjuk kalapba kiveszi az O.F. A lapokat és felírjuk a táblára.Aminél a legtöbb szavazat van az a variáció nyer!
2015. jan. 8. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még kell ötlet, lehettek sportolók (focista, kosaras), vagy szobafestők, vagy valami ijesztő (vámpírok, fekete macskák, múmiák, zombik, boszorkányok).
2015. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖszi,még nem döntöttem el.,ert februárban lesz Í_:D
2015. jan. 9. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úttörőcsapat. Fehér ing, piros nyakkendő (bocsánat, vörös).


Csak majd el kell magyarázni, ez miféle jelmez.

2015. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Öltözzetek be görög isteneknek. Mi 5.ben megnyertünk vele minden díjat farsangon :) A jelmez nem is túl drága, akár lepedőből is tudnátok tógát készíteni^^
2015. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CsajsziPlayer válasza:
Hawaii táncosok a lányok,a fiúk pedig hozzáillőek.Ez az ötlet a kedvencem.Vagy lehetne az is,hogy mindenki egy minion lesz!Csak arcfesték és ruha kell.El kell dönteni,hogy lila vagy sárga minion leszel. Tavaly mi ételek voltunk (hát nem egy jó ötlet?)
2015. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 yayagaga válasza:
Legolcsóbb, ha dugóhúzónak öltözöl. Fogsz egy dugót, rákötsz egy madzagot, és húzod magad után.
2015. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én csavarhúzóként ismerem, de mindenképpen olcsó és ötletes jellmez :D
2015. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dorka Elanor válasza:

1. Szerintem ha mindenki valami sportolónak öltözik az nagyon jó

2. A tesicuccotokat fölvehetitek és csoportokat alkotva lehettek focisták/ kézilabdások akármi

2015. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!