Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok anyámról? Mit...

Mit gondoltok anyámról? Mit tegyek hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Szerintem anyám pszichésen bekattant. Ti mit gondoltok?

-magában beszél, az utcán is megbámulnak emiatt, már szóltam neki de azt mondta ő felnőtt én meg csak gyerek vagyok ne szóljak bele mit csinál

-folyamatosan rágja körmét, már alig van körme

-egyik nap mosolyog, minden rendben van, másik nap már idegbeteg

-Nagyon csúnyán beszél pl. ge.i, b..dmeg, k..va anyád, szidja az Istent (bár én nem hiszek benne, de azért nem kéne szidni). Viszont ha én csak annyit mondok hogy: basszus, azonnal kiabál hogy miért nem tudok normálisan beszélni.

-Facebook függő, jobban érdekli az FB mint én.

-Azt szeretné hogy olyan legyek mint ő. Még csak 14 vagyok, de már erölteti a sminket, a szoláriumot (!!) de szerencsére 18 év alattiak nem mehetnek :) Ja és mindenféle szépségversenyre akar küldeni

-Hétvégén, éjszaka gépezik, nappal alszik. Ma is 7-kor feküdt le aludni és még alszik

-Megmondja kivel barátkozzak, mit vegyek fel, hogy tanuljak stb. ha nem úgy csinálom ahogy ő mondja kiabál.

Mióta ideköltöztünk van egy barátnője, akit utálok (nem merem mondani neki). Igaz ő is egyedül neveli a gyerekét de olyan mint anyám, mindenkinek eljátsza a tökéletes anyát, viszont a gyerekkel kiabál, ő veri is (mikor nálunk van panaszkodik a gyerekére, pedig csak beszélgetni kéne vele de ő inkább anyával elmegy bulizni)

Apámnak szóltam azt mondta nem tud mit csinálni ezért váltak el, nagyszüleimnek szóltam ők se csinálnak semmit.

Mit tehetnék? Próbáltam beszélgetni vele de rám sem figyel. Kérlek adjatok valami tanácsot. Vagy normális anyám és csak én hisztizek?

Koleszba szeretnék menni, de félek itt hagyni.

14/L. (7.osztályos vagyok)

Bunkó válaszolók kíméljenek!!


2015. máj. 17. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
14L 7. osztalyos tehat buktal is anyukad miatt egy evet
2015. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem buktam csak később mentem suliba
2015. máj. 17. 14:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy év vesztes. Kedves kérdező. Sajnos sokat nem tudsz tenni ez ellen. Ha nem akarsz anyáddal élni,és végig nézni,ahogy tönkre teszi magát,akkor lehet át kéne költözz máshoz.Apa,nagyszülök, legrosszabb esetben kolesz. Az ő élete. ha ezért hajlandó volt eldobni a házasságát,és ennyi ember életére ilyen hatást gyakorolni,akkor nem tudsz vele mit tenni. :(
2015. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Félsz itthagyni? Mitől félsz? Menj kollégiumba. Őt megváltoztatni úgysem tudod. Maximum a háziorvosnak szólhatsz, hogy nem kéne-e neki valami gyógyszer.
2015. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Rokonkkal beszélj, hátha tudnak segíteni, vigyetek el anyukadat phciológushoz, es ha nagyon nem birod, költözz a nagyszüleidhez, vagy valakihez, mert ez így neked nem lesz jó.
2015. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim 150 km-re, apa szintén messze. :(

Félek hogy valami kárt tesz magában vagy valakiben

Egy rokonunk sincs akihez költözhetnénk és 1 évben 1-szer beszélünk

2015. máj. 17. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
szivesen megismernem anyadat facebookon. lehet csak egy rendes ferfi hianyzik neki aki tiszteli es jol banik vele, aki ertekeli a szepseget. kuldd el nekem privatba a facebook adatlapjat
2015. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
buktál egy osztályt?
2015. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

NEM buktam csak később mentem suliba

Amúgy anyámnak nem kell férfi az életébe, ő azt mondta neki nem is lesz :)

2015. máj. 17. 15:43
 10/21 anonim ***** válasza:

El ne küldd az adatlapját senkinek!


A körömrágás, hangulatingadozás, alvászavar komoly pszichés problémára utal, próbálj meg a háziorvosotokkal beszélni, esetleg az iskolapszichológussal, ha van nálatok, hogy segítsenek, beszéljenek vele, hogy menjen el legalább egy vizsgálatra. Ha van esetleg olyan ismerős, barát, akire édesanyád hallgat, vele is beszélhetsz, nem tudom, a barátnőjére lehet-e számítani. Ha igen, tedd félre az érzéseidet, és próbáld meg bevonni.

2015. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!