Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről, ahogy...

Mit gondoltok erről, ahogy cselekedtem? Lent

Figyelt kérdés

Egyedül voltam itthon, jött a gázórás, hogy leolvassa, de nem engedtem be, mert nem tudtam ki az.

17/L ...

És lelettem hurrogva, hogy miért nem engedtem be, miért nem mentem ki..

Mikor egy 40 év körüli magas férfi jött, kocsival..

És féltem



2015. ápr. 24. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondta valaha , kiskorodban, hogy idegeneknek ne nyiss ajtót? Na pont azt csináltad, ha kérdezik. Majd belejössz idővel, hogy kiket engedhetsz be meg kiket nem:)
2015. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Basszus, most nagyon megertelek! Az elobb volt itt a vizoraleolvaso es fotozgatta az orat, aztan elment. Ra 2 percre megint visszajott, hogy bocs, de meg egyszer le kell fotoznia. A bejarati ajto mellett van az oraszekreny es eloszor, amikor itt volt, a bejarati ajtot nyitva hagyta, ami szerintem igy jo, egy vad idegen pasival nem szeretnek bezarkozni egyedul a lakasba. De amikor masodjara jott, a csavarhuzot (amit a szekreny kinyitasahoz hasznalnak, mert a hazban minden lakasban olyan szekreny van, ami csak azzal nyithato), ugy fogta a kezeben, mint egy kest, mint amivel szurni akar... Masodjara mar kapasbol bezarta a bejarati ajtot, es olyan furan ideges volt, hogy azonnal felkaptam a telefont es ugy csinaltam, mintha telefonalnek, hogy ha tenyleg azzal a szandekkel jott vissza es zarta rank az ajtot, amire gondoltam, akkor meggondolja magat, mert seperc alatt belemondom a telefonba, hogy a vizora leolvaso megtamadott. Basszus, en nem vagyok paras, sose gondolok ilyeneket, de olyan fura volt... Tudom, hogy a dolgat vegzi, de az ordog sose alszik! Igazad van, hogy nem engedted be! En se szoktam, ha a parom nincs itthon, csak most azt hittem, hogy o csenget, mert ilyenkor szokott haza erni.
2015. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám meg tanította, hogy senkinek nem nyitunk ajtót.

Ha a vízórás jött vagy ki írtuk az ajtóra vagy ajtón keresztül be diktáltam.

Ha bárki jött és nem ismertem vagy nem is foglalkoztam vele vagy csak zárt ajtó mögül kérdeztem meg, hogy ki az.

Mai napig is ugyan ezt csinálom és 26 éves vagyok, külön háztartásban.

Senkiben nem lehet megbízni.

2015. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
furák vagytok,vagy paranoijásak,most panelban lakok ide csak a melegvizleolvaso jár be,meg postás stb,de régen kertes házban laktunk,igaz kisvárosban,de kéménykotró,leolvasól,ezeket be kell engedni,és én 11 éves korom óta kulcsos gyerek vagyok,anyám nevelt,sokat éjszakázott tehát éjjel is sokat voltam egyedül,egész tizenéves koromba.ráadásul 16 évesen kiránulni mentünk 4 napra,és betörtek a cigányok a házunkba,loptak,utána végleg egyedül laktam a házban mert anya kiment külföldre dolgozni,19 éves koromtól.22 évesen panelba költöztem barátommal.
2015. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!