Ez mégis milyen logika?

Figyelt kérdés

Otthon segítek ha kell takarítok,mosogatok vagy füvet,sövényt nyírok és a kertben is megcsinálom amit kell.

De mégis anyámra vagy apámra rájön az 5 perc amikor gépezek vagy tv-t nézek hogy én "nem csinálok semmit egész nap csak gépezek meg tv-t nézek" mikor tényleg nincs semmi munka a ház körül...

És ha megkérdezem hogy mégis mit akkor a nagy válaszuk" VALAMIT"

De igazából ők se csinálnak semmit mert nincs mit.



2015. máj. 18. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűbbek a faéknél is,sajnos ezt kell elfogadni. :/ 18 évesen meg tiplizni,ha van miből.
2015. máj. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Napi mennyit gépezel? Percben kérdezem.
2015. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 1

Már 5 éve elmúltam 18 elköltöznék én ha egy lyuk nem havi 50 ezerbe kerülne + rezsi... jelenleg külföldre készülök de az se megy olyan gyorsan.

# 2

Van hogy 6 órát ott ülök de ez lényegtelen szerintem, van hogy ők is ott gubbasztanak a TV előtt egész nap mert nem tudnak magukkal mit kezdeni.

2015. máj. 18. 08:07
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Igazuk van.Mi az,hogy 23 évesen napi 6 órát gépezel,ők meg eltartanak?Menj dolgozni,a külföldi úthoz is pénz kell.Minimum 200-300 ezer.Netán beszállsz a rezsibe,a villanyszámlát fizeted a napi 6 óra gépezésért?
2015. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 4

Te agyhalott vagy ember...

Ki mondta hogy eltartanak?Pénzel ugyan úgy beszállok a rezsibe mellette mosogatok,takarítok sőt még főzni is szoktam a kertet meg az udvart szinte én csinálom meg mindig.

Vegyél be egy XANAX-ot és lazíts!

2015. máj. 18. 08:30
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
És mégis ezt honnan tudjam,ha csak a panaszkodás részét írod ki?Fogalmazz meg normálisan egy kérdést.Olvasd vissza a kérdésedet,abban csak annyi van,hogy szüleid szerint csak gépezel,semmit nem csinálsz,és egy kommentbe beböfögöd hogy 5 éve elmúltál 18.Meg egy kis lyuk 50 ezer.Te csak szimplán lusta vagy.Tanulj egy kis fogalmazást,szövegértést,abból hasznod is lesz.
2015. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
A napi 6 óra gépelés/tévézés helyett inkább vállalj másodállást vagy tanulj valamit vagy csajozz.
2015. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 6

Én nem tehetek róla hogy te nem tudsz értelmezni, én leírtam tisztán hogy mi a helyzet!

De a te logikádat követe ha nincs semmi házimunka akkor ne gépezzen az ember meg tv-zen hanem nézze a falat...

# 7

Persze szabadnap meg szórakozás nuku...

Szerintem mindenki azt csinál amit szeretne szabad világban élünk elméletileg, ennyi erővel én is bemehetnék mikor rám jön hogy "ne csináltok semmit egész nap csak Tv-tek"

2015. máj. 18. 09:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Van itt annyi álszent ember.
2015. máj. 18. 09:10
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Azért az nem semmi, hogy az egyik kommentelő fogalmazni akarja megtanítani a kérdezőt, viszont neki az értelmezés nem megy, mert a semmiből már mindent tudott a kérdezőről. Taps-taps.
2015. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!