Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális ha,...

Miyoox3 kérdése:

Szerintetek az normális ha, egy anya annyiszor és olyan erősen üti tini gyermeke fejét, hogy másnap is fáj, lüktet és ahol az eset történt oda nem mer menni. Csak remegve és apró lépésekkel?

Figyelt kérdés

Veszekedtek...a lány jegyeiről hogy rosszak, hogy rendetlenség van a szobájában és hogy nem lesz belőle semmi. A veszekedésből ordibálás lett a tini lány csak sírt és remegett aztán jött az ütögetés... Többször erősen a lány fejét. Könyörgött hogy hagyja abba de az anya nem állt le...

A haját húzva a tükör elé állította a lányt és mondta hogy nézzen magára (ordibálva) a lány továbbra is sírt majd összeesett...az anyja megfogta a hajánál fogva és rámutatott a kupira a szobában..ordibált. A lány kicsit depressziós...öngyilkossági kísérletet is megpróbált, az anyja szerint csak heccből mert mindent megkap amit kaphat...de semmit sem tud elmondani az anyjának mert nem tud benne megbízni, míg az apjában igen.



2015. máj. 23. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem normalis. De biztos, hogy megeri olyan rosszul tanulni, es semmirekellonek lenni, hogy az ember kihozza a sajat anyjabol az allatot?
2015. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
A tinilánynak fel kéne jelentenie az anyját ha így veri. Vagy visszacsapni és utána majd meggondolja mikor veri még egyszer.
2015. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Megjegyzes: Nincs olyan, hogy "kicsit depreszios". A depreszio olyan, mint a halal. Vagy depreszios valaki, vagy nem. Nincs kicsit depreszios, pont ahogy kicsit halott sem.
2015. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igazat adok abban hogy nincs olyan hogy kicsit depressziós, rosszul fogalmaztam meg, elnézést.
2015. máj. 23. 13:35
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

külső segítséget kéne kérned.beszélj erről egy felnőttel,akiben megbízol-lehet az egyik tanárod is.

a szüleid elváltak?

2015. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt szülő lenne valaki miért nincs előtte egy vizsga h alkalmas e rá vagy nem? :/
2015. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

2, aztan a tinilany a vegen allami gondozasban talalja magat, es kerdem en, kinek jo az?

Az ilyen szituacioban mindket fel hibas, mindkettoenk valtoztatni kell a masikhoz valo hozzallasan.

2015. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Egy anyát olykor feldühíti, kétségbe ejti, kihozza a sodrából, ha a tini lánya nem érti meg századszorra se, hogy az életben vannak szabályok, kötelességek, amiket meg kell csinálni, ilyen pl. a tanulni, szobában rendet tartani, tisztálkodni, időben lefeküdni és ébredni.. stb.

Az én gyerekem is nehezen fogja fel, hogy mindez nem nagy elvárás, mivel délután 3-tól 4-ig meg lehet tanulni, fél óra alatt rendet lehet rakni és utána este 8-ig még mindig elég idő van a számítógépre és a haverokra... Reppent nálunk is pár pofon, mert a szép szó nem használt.

2015. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális.

De hol volt az apa? Ő mit szólt hozzá?

Gondolom, a lány már ismeri az anyja temperamentumát. Úgyhogy jobban teszi, ha nem veszekszik és nem kiabál az anyjával.

Apukájával beszéljen és tőle kérjen segítséget.

2015. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem akarja elmondani senkinek én a német korrepetálója vagyok, vele egy korú. Azt mondja fáj neki az hogy az édesanyját ilyen rossz színben tűnteti fel másoknak, pedig ez megtörtént, én is látom rajta. Egy normális lányról van szó, de én azóta egy lelki roncsnak látom. Borzalmas, dadog, remeg és a szemeiben olyan színten látni a szomorúságot hogy az hihetetlen. Én Sosem láttam ilyet.
2015. máj. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!