Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy pillangókés-t?

Figyelt kérdés
Az van‚ hogy nemsokára kapok egy gyakorló pillangó-t‚ de azt mondják a szüleim hogy igazit nem kaphatok.Mit tehetnék?

#Pillangókés‚szülők
2015. máj. 23. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mivel indokolják, hogy nem kaphatsz igazit?
2015. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
A szüleidnek igazuk van, hogy nem vesznek. Ne nézd őket hülyének, ha azt mondják nem azt okkal teszik. Valószínűleg felelőtlen vagy, esetleg hajlamos vagy rossz dolgokat tenni vagy egyszerűen csak féltenek. De na, a lényeg, hogy: Nem kapsz fiam!
2015. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Pillangókést? Mi a fenének?:DDD
2015. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj inkább helyesírási szabályzatot, azt biztos szívesen vesznek.
2015. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem tudod rávenni őket szerintem.Én tudom hogy csak pörgetni szeretnéd, de akkor is veszélyes.Vegyél a haverodtól vagy aki el akarja adni, vagy próbálkozz meg egy boltban.Elvégre nincs korhoz kötve ha jól tudom.Hány éves vagy?
2015. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel indokolják, hogy nem kaphatsz igazit?"


inkább minek kell neki igazi??????

2015. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Várj 10 évet :D
2015. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom kamasz vagy,aki járja az éjszakát,mint a kortársaid sok esetben.Én reszemről a szüleidnek adok igazat atekintetben,hogy bármi történik a szüleid felelősek.Nyilván halálra idegeskedik magukat miattad.

A saját fiam miatt én is allandóan aggódom.Ha van nálad egy fegyver,akkor azt használni is fogod.Az tuti.Ha ezt nem látod be,akkor még agyilag nem vagy felnőtt,hiszen a felelősség nem foglalkoztat.Ez egy újabb indok a kés ellen.

2015. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd veszek magamnak egyet egyszer addig elleszek a trainer-el.
2015. máj. 24. 06:17
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Elárulok egy titkot! Minden pillangókés baromira kopik a gyakorlástól! Kivéve azokat a típusokat, amiket úgysem tudnál megvenni (kb. 70e-től, 150e-ig) A kopást úgy kell érteni, hogy egy idő után annyira kilötyögősödik, és megnyomodik itt-ott, hogy normál használatra már nem lesz alkalmas! Éppen ezért ha már gyakorlót kapsz a szüleidtől, akkor azzal gyakorolj reggeltő estig! Annak nem baj ha elhasználódik, meg később úgysem azt fogod hordani! Addig meg spórolj egy rendes pillangóra. Mire meglesz az igazi, addig a gyakorlóval profivá válhatsz!
2015. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!