Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszik anyának,...

Miért nem tetszik anyának, hogy nővéremmel ilyenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Én 14, nővérem 16 éves. Szeretünk együtt zuhanyozni, meg egymást maszírozni, mármint a vállat és a hátat. Meg ha nem lát senki, akkor otthon szívesen vagyunk egymás előtt meztelenül. De anya mindig morog és nemtetszését fejezi ki, mindkettőnknek van barátja és nem vonzódunk a saját nemünkhöz.

2015. máj. 25. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem csodálom az anyukátokat. Elég beteges...
2015. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem leszbizünk.
2015. máj. 25. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Akkor is.
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is furcsa. Nekem van egy iktertestvérem, mi is lányok vagyunk, és persze, előfordul, hogy meztelenek vagyunk egymás előtt, nem is jövünk zavarba, de azért nem mászkálunk egymás előtt így, és nem is zuhanyozunk együtt.

27/N

2015. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Én komolyan meg lennék ijedve, ha az én lányaim ilyesmit csinálnának. Még akkor is, ha van barátjuk. Valamilyen pszichés probléma sejlik a háttérben.
2015. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Mi a beteges ebben, ha tesók és egyiküket sem zavarja? Mások előtt gondolom nem meztelenkednek.

Anyukátok előtt ez ne legyen téma, ha őt zavarja, akkor ne zuhanyozzatok együtt, amikor ő otthon van.

Én sem csinálnám sem a tesómmal, sem a legjobb barátnőmmel, de azért az ilyesmi nem pszichés probléma.

2015. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem beteges, meg minden, de sosem értettem hogy tud két idősebb tesó egymás előtt meztelenkedni, illetve fürödni/zuhanyozni. :) Ha továbbra is együtt akartok zuhanyozni, akkor ne akkor mikor anyukátok otthon van. Ha ilyen 20 év múlva az én gyerekeim ilyet csinálnának, kiszaladnék a világból. ;Đ
2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell elképzelni a zuhanyzást hogy egymást tapizzuk a zuhany alatt, belépünk megeresztjük a vizet, megfürdünk, utána megtörölközünk, az egymás előtti meztelenkedés meg csak is a szobában van sehol máshol. Nem járkálunk úgy az utcán.
2015. máj. 25. 16:06
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Éppenséggel pontosan azt mondtad a kérdésedben hogy élvezettel tapizzátok ("masszírozzátok") egymást, és keresitek az alkalmat a közös meztelenkedésre.


Eléggé vérfertőző íze van a dolognak.

2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A vállamat amikor el van gémberedve kicsit megmasszírozza, meg én is neki ha egy kicsit fáradt.
2015. máj. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!