Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszik anyának,...

Miért nem tetszik anyának, hogy nővéremmel ilyenek vagyunk?

Figyelt kérdés
Én 14, nővérem 16 éves. Szeretünk együtt zuhanyozni, meg egymást maszírozni, mármint a vállat és a hátat. Meg ha nem lát senki, akkor otthon szívesen vagyunk egymás előtt meztelenül. De anya mindig morog és nemtetszését fejezi ki, mindkettőnknek van barátja és nem vonzódunk a saját nemünkhöz.

2015. máj. 25. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

És ehhez

1) megkell bizonyosodni róla hogy a szüleitek nincsenek otthon

2) meztelenre kell vetkőzni

3) plus még be iskell állni a zahony alá.


Ja. Tök normális. Miért is problémáztam.

2015. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

1 Csak szülő mert apa két éve meghalt

2 Egyedül vagyok otthon akkor is szeretek meztelenül lenni, de csak ha senki nem látja

3 Tusoltam már egyedül is.

2015. máj. 25. 16:55
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha nektek így jó akkor az a ti dolgotok.

Mellesleg nem valószínű hogy erős testvéri szeretetnél több van köztük. Az meg hogy szeretik egymást mint testvér a testvért az nagyon jó dolog.

Szoval nem kell ezen problémázni.

2015. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom mi a normális és mi nem.


Mi a nővéremmel például lazán levetkőzünk meg zuhanyzunk meg szarunk egymás előtt. Ha én pl fürdök akkor utánam szokott jönni dumálni, ha wécén vagyok akkor is be szokott jönni meg én is. Meztelenkedni mi is csak a házban szoktunk, de azért együtt nem zuhanyzunk.

Nekünk pl ez a normális, sose problémáztunk ezen, szüleim sem. Nektek meg az. Ha ti nem érzitek ezt problémának akkor nem az. 24/N

2015. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Sztem nincs ebben semmi beteges. Csináljátok nyugodtan, ha így esik jól!
2015. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Én leszek a kivétel. Nekem egy 14 éves öcsém van, és 19 vagyok és lány, és egyikünket se zavarja, ha bejön a másik, és meglátja meztelenül. Fürödni mondjuk nem szoktunk együtt, de ha más nincs otthon, bármikor kimegyünk a konyhába úgy, ahogy aludtunk: én alsóneműben, az öcsém gatyában. Szerintem nem para, amit csináltok, igaz, nem megszokott és normális, de semmi rossz nincs benne.
2015. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy szerettek egymás előtt direktben pucérkodni, kissé furcsa.

Amúgy a masszírozást nem tartom betegesnek, én is van, hogy megkérem valamelyik családtagomat, hogy masszírozza meg a derekamat, mert "hálistennek" néha megfájdul.

2015. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!