Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én vagyok túl érzékeny, ha...

Én vagyok túl érzékeny, ha nem tudok büdösben fogat mosni meg úgy egyáltalán lenni?

Figyelt kérdés

Bocsi a kicsit undorítóbb kérdésért...

Szóval arról lenne szó, hogy a szüleim reggelente mindig veszekednek a wc-n, viszont apa hamarabb szokott felkelni, ezért általában ő jut el oda hamarabb. Anya meg olyankor mindig feljön az emeletre, abba a fürdőszobába, amit én és nővérem használunk. És mindig elkezdi ott végezni a nagydolgát, mikor én mennék zuhanyozni meg fogat mosni meg ilyenek...És amikor mondom neki, hogy legalább azt az 5 rohadt percet bírja már ki, amíg megmosom a fogaimat, még ő van felháborodva, hogy én mekkora szemétláda vagyok meg apám is, hogy nem engedjük el őt nyugodtan wc-zni sem és mindig szenved miattunk -.- Közbe csak 5 percet kéne kb kibírnia. Vagy amikor már tényleg sietnem kéne és nem akarom kivárni, amíg kijön onnan meg elmúlik a szag, stb, addig mindig lemegyek a konyhába és ott mosok fogat a mosogatóban. Olyankor meg persze megint ő van mindig megsértődve és nekem magyaráz, hogy milyen undorító, hogy oda mosom a fogam, ahol az edényeket mosogatjuk, amikből eszünk. De akkor mit csináljak?? Mossak fogat úgy, hogy közbe ott ül alig fél méterrel arrébb mellettem és sz*rik? És miért nem bír 5 percet várni? Szerintetek kinek van igaza? Mellesleg még annyit, hogy anya ráérne ilyen 7 körül is felkelni, mert ő későbbre jár be dolgozni, mint ahogy mi elindulunk, szóval az se kifogás, hogy elkésik miattunk..


2015. máj. 25. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Aranyos anyukád lehet...
2015. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Mi négyen vagyunk egy fürdőszobára,de volt olyan,hogy öten voltunk! Csak irigyelni tudlak!
2015. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Már kitalálták a ventilátoros szagelszívót.
2015. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is ennyi jutott eszembe a kérdésnél,mint a 2.válaszolónak.Milyen jó lehet a két fürdőszoba!Annyit tudok tanácsolni,hogy kelj fel 10 perccel hamarabb,hogy elvégezd a fogmosást,stb.Azért te is tudod,milyen rossz a nagy dolgot tartogatni...
2015. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Ki volt az az agyatlan, aki egy kétszintes házban a fürdőszobákba tette a vécéket? Olyat már hallottam, hogy panelban helyhiány miatt egyben van a kettő, na de házban???

Egyébként teljesen igazad van, én is rosszul lennék, ha szarszagban kellene fogat mosnom. Anyukád hisztijét a mosogató miatt meg végképp nem értem, az összes oda kerülő kanál, villa stb. a szátokban volt. Ami plusz anyag kerülhet oda a fogmosásnál, az legfeljebb a fogkrém, az meg nem árt semminek.

2015. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Koliban pár fokkal már jobb lenne a helyzet,mint otthon.Ha arra se képes,hogy a másik wc-t használja ilyenkor,marad a koli.
2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Már bocs,de akkor sz@rjon az ágyba,mert ráér később felkelni?Ha neki akkor kell,akkor akkor kell.Gondolom amikor neked kell menni,akkor te sem vársz még öt percet,akkor miért várod el tőle?Keljél fel hamarabb,és akkor lehet előtte rendezni magad.Vagy költözz el,és akkor akkor mosol fogat,amikor akarsz.Amúgy nem hiszem,hogy órákig büdös lenne.Ki kell nyitni az ajtót ablakot,használni kell szagtalanító sprayt és kész.Ha egy fürdőszoba lenne mit csinálnál?Szegény meg nem értett gyermek!!!
2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

"Ha neki akkor kell,akkor akkor kell."


Azért jobb esetben egy felnőtt ember simán vissza tudja tartani öt percig. És ha az autóban jön rá? Ott sem várja meg, amíg hazaér? :)

2015. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát talán nem bír ki 5 percet sem. Nem mindig lehet visszatartani :)

Szellőztessetek, wc frissítő, légfrissítő!!! És meg van oldva!

2015. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, hogy nálatok mindenki ilyen büdöset kakál :D

Nincs valami gond az emésztésetekkel?

Én utánam simán be lehet menni a wc-be, nincs sz_ar szag!

Kivéve, ha beteg vagyok és hasmenésem van.

2015. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!