Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám, hogy kiakadt...

Normális anyám, hogy kiakadt egy körömlakk miatt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt utaztam vissza vizsga miatt, és még otthon megtetszett neki egyik lakkom, és kérdezte, itthon hagyom-e neki. Mondtam neki, hogy nem, mert én is szeretem, gyakran használom, de kifestheti vele a körmét MOST. Erre nekem esett, hogy semmivel sem segítem ki... Tényleg nem küldök haza egy fillért sem, de sosem vártam el tőle, hogy pénzelje a lakhatásomat, megélhetésemet (bár úgyis lesz itt valaki, aki jobban belelát az életembe...), rohadt nehéz megélni nekem is... Nem szóltam vissza neki, csak annyit mondta, hogy oké, anya, akkor én most pakolok tovább és az estivel megyek vissza (egyébként úgy volt, hogy másnap reggel fogok)
2015. máj. 30. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Elég fura család.

Én simán ott hagytam volna neki, hiszem az én anyám is mindenét ideadná nekem a világon.Nyilván ez nem mindenhol így működik.

De ezen ennyire bedúrcázni, hogy utazol is vissza?Megéri?

Miért nem beszéltek normálisan?


Érezhetően valami más problémák is vannak, ha ilyen alacsony mindkettőtök ingerküszöbe.

2015. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Anyukád gyerekesen viselkedett, ne őrlődj ezen.

Úgy tűnik, felcserélődtek a szerepek, te lettél a felnőtt, ő meg a hisztis gyerek, aki elvárja, hogy te gondoskodj róla és a szeszélyeinek is eleget tegyél.

2015. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Baxus, ha neked egy pár száz forintos körömlakkot ott hagyni az anyadnak, aki felvételt ekkora probléma, akkor szegyelld magad
2015. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
abszolút jogos, főleg, hogy nem otthon élsz és neked is ki kell jönnöd a pénzedből.
2015. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Háthát...
2015. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de odaadhattad volna anyukádnak a körömlakkot. Szerintem volt olyan kisebb korodban, hogy neked kellett valami, és biztos vagyok benne, hogy megvette, odaadta, akármi. Egy párszáz forintos körömlakkot a következő találkozásig szerintem tudtál volna mellőzni.
2015. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem otthagyhattad volna neki, oké, hogy gyakran használod, de egy-két hétre csak tudtad volna nélkülözni.
2015. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Miért hagyta volna ott? Az övé, megkérhette volna az anyja hog vegyen neki is, de bunkóság így elkerni valakitől valamit, majd kiakadni hogy nem adja oda mert neki is kell.
2015. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért kedves utolsó, mert ő az anyja és szerintem sok szülő volt, hogy nélkülözött valamit úgymond a gyereke miatt! És itt nem egy autóról van szó, ami mondjuk a kérdezőnek is kell minden nap, hanem egy hülye körömlakkról. De ennyi erővel,- írtad, hogy vehetett volna az anyjának is- ezt otthagyhatta volna, és vehetett volna magának újat... Én szívesen bármit odaadok anyunak, és viszont is így van...
2015. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A kérdező leírta, hogy ő maga pénzeli a megélhetését, a mai viszonyok között nem hiszem, hogy nagyon sokat keres, ebből eltartja magát meg költ a saját "szórakozására". Még ha tényleg pár száz forintos is a lakk (pedig az sem biztos, mert vannak minőségibb lakkok is, és igenis vannak olyan emberek, akik ilyet vesznek, ha megtehetik, mert az ezer forint alatti lakkokat ledobja a körmük, a minőségit meg nem), normális anya nem kérte volna el. És igenis van joga a kérdezőnek felháborodni, de mindig jönnek itt a bigott családfanok, hogy anyádnak ne mondj ellent, fontosabb kell, legyen, mindenkinél, még akkor is, ha folyton szemétkedik...
2015. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!