Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apasági pert indítottak...

Apasági pert indítottak ellenem, a bíró által kirendelt orvosszakértői DNS teszt megvolt és az jött vissza eredménynek KIZÁRT, hogy én lennék a gyermek vér szerinti apja! Én az anyát fel szeretném jelenteni! Csak hogyan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 09:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

8 Minimum vagyoni kártérítés, az elmaradt munkabéréért, míg nem talált másik állást. ez a minimum, és utána jön a hitelrontás, rágalmazás stb.


Ez több millió is lehet, nem hogy 30 ezer. ez milliós nagyságrend.

2015. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

8 Dehogy nem érdemes feljelenteni.


Te vagy az elkövető, vagy annak a barátnője, hogy ilyen valótlanságot állítasz?

2015. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

és most, hogy kiderült, hogy nem is a tiéd a gyerek, nem vesznek vissza a munkahelyedre?

én leginkább őket jelentém fel, hogy ilyen mondvacsinált okkal kirúgtak. szóval ilyen magánéleti dolog miatt, hogy a nő szerint tiéd a gyerek de nem vállalod, emiatt nem lett volna szabad kirúgniuk.

a nő hadd főjjön a saját levében, lesz még elég gondja az életben

2015. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Csak rágalmazás miatt ritkán rúgnak ki embert a munkahelyéről..

Esetleg az ő irányukba el tudsz indulni felveszed velük a kapcsolatot tisztázod a helyzeted stb.

Ha fizettél gyerektartást azt természetesen visszafizettetheted.

Illetve rágalmazás miatt is pereskedhetsz


De hogy a véleményemet is megoszthassam, egy fecske nem csinál nyarat, a te viselkedésed reakcióid is igenis számíthattak a dologban mert ha mindenki normálisnak rendesnek tisztességesnek ismer, és igyekszel higgadtan viselkedni a helyzetben akkor nem adnak annyira könnyen a másik szavára..

2015. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
7%
Kevés olyan ostoba nő van, aki úgy indít apasági pert, hogy nem biztos az apa személyében. Lehet, hogy mégis te vagy az apa? Vagy sikerült egy kisebbségivel összejönni, aki az orránál sem lát tovább, és inkább bekockáztatta, hogy magát járatja le végül?
2015. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jelents fel rágalmazásért, és hogy anyagi kárt okozott (munkahely elvesztése stb).


Ezek után szerintem egy bíró sem mondaná hogy béküljetek ki. Komoly anyagi kár, rágalmazás stb. Legkevesebb hogy anyagi jóvátételre kényszerítik.

2015. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 horbeni ***** válasza:
18%

el kell döntened, hogy meddig engeded hogy kárt okozzon neked.

Ha belemész ebbe a beperelem, feljelentem áramlatba sose lesz nyugtod!

És ahogy már előttem is írták, nagyon kevés kártérítést kaphatsz.

A munkahelyedet sem kapod ettől vissza.

tudom, hogy nehéz döntés, de lehet érdemes túllépni, és elfelejteni, és a jövőddel foglalkozni, bosszú nélkül...

2015. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
17 Ilyen könnyen nem ússza meg, bármennyire is szeretné..
2015. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésbe is érdemes lett volna leírnod, hogy milyen sérelem ért, mert ez a történet így messze nem egy orvosszakértői DNS tesztről szól.


Szerintem is érdemes lenne ügyvédhez fordulnod, aki tud tanácsot adni abban, hogy van-e esélyed pert nyerni a nő ellen, és van-e reális esélyed olyan összegű kártérítésre polgári peres úton, ami megéri a - gondolom, nem kevés - ügyvédi költséget.


Ha ilyen helyzetben lennék, én valószínűleg munkaügyi bírósághoz is fordulnék a jogtalan elbocsátás miatt - tudomásom szerint igen magas arányban nyernek pert a munkáltatók ellen azok, akiket valóban jogtalanul bocsátottak el, és a munkaadó nem tudja ennek ellenkezőjét bizonyítani.) Feltételezem, hogy oda már nem akarnál visszamenni dolgozni a történtek után, de anyagi kártérítésre kötelezheti őket a bíróság.


(De az ügyvéd biztosan tud ebben is tanácsot adni, vagy van esélyed akár ingyen igénybe vehető jogsegély szolgálathoz is fordulni a lakóhelyeden.)

2015. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

mert ott hagytam őket mikor megszületett a gyermek.


De akkor még nem is tudtad, hogy nem a tiéd a gyerek, mégis otthagytad a csajt?


kirúgtak az anya szidalmai miatt


Akkor az anyját is bepereled?


Tök felesleges energiapazarlás amit tennél, de tény, hogy pénzelhetnéd az ügyvédeket, ők jól járnának a csip-csup ügyeiddel.

2015. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!