Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Farkasétvágy, puffadás, mások...

Farkasétvágy, puffadás, mások által nem létezőnek vélt szagok érzése volt másnál terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet, terhességre lenne okom gyanakodni, borzasztó éhes vagyok, folyamatosan korog a gyomrom, egy malacot is feltudnék falni, a mensim 26 és 29 nap között szokott megjönni, most a 24-en vagyok. Ráadásul szégyen nem szégyen kb 3 napja folyamatosan pukizom. Bocsi nem tudok máshogy fogalmazni. Szerintetek van okom gyanakodni? Ja és tegnap óta folyamatosan olyan...Ázott kutya szagot érzek. már kimostam az összes ágyneműt mindent kitakarítottam és nem múlik.

2015. máj. 7. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek simán lehetnek PMS tünetek, ezért várj még egy hetet, és aztán csinálj egy tesztet ha enm jön meg. (Nekem a farkasétvány PMS tünet volt, koraterhesen rá sem bírtam nézni a kajára. A puffadás mindkét esetben tünet volt, de erre nem lehet alapozni.)
2015. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szagerzekenyseg nekem volt.. De azt nem tudom hogy rafogtam vagy tenyleg terhesség okozta.

Farkasetvagy nekem azóta sincs 19 hetesen. Puffadás meg később jött a hanyingernel is.

Ha nem jön meg tesztelj, ilyen korán a tünetekre sajnos nem lehet sokat adni.

2015. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 naposak a ciklusaim. 12. napon volt peteérés, rá nagyjából 10-12 napra tehát a ciklus 22-24. napján volt egy nap amikor nagyon szúrkált a hasam alja, könnybe lábadt a szemem egy tök gagyi történeten is. Szagoktól menekültem, és a leggyanúsabb a cickófájdalom volt. aztán a 27. napon pozitív lett a teszt. Ez volt két hete, azóta a hiper-érzékenység maradt meg, a szurkálódás, a mellfájdalom és most már szemmel látható növekedés és bizony a farkas étvágy. A puffadás szerintem nem feltétlen ettől van, nem akarlak elkeseríteni de most nagy "divat" a hányás hasmenéses vírus, legalábbis felénk, a puffadás és a szagok érzése is lehet ettől van. Már nem sokat kell várnod. Én a helyedben lehet hogy tesztelnék 26. napon és ha negatív az azt jelenti hogy meg fog jönni. Azért drukkolok!
2015. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek dobom a zöld kezecskét, azt hiszem megvárom a 29.-napot, biztos ami biztos :)
2015. máj. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!