Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 17 éves...

Ti elengednétek a 17 éves lányotokat bulizni?

Figyelt kérdés

40 km-re lévő szórakozóhelyre.

A szórakozóhely eléggé felkapott, sokan járnak oda.

Reggel 6 előtt kicsivel érne haza.

1 barátnőjével menne, aki 16 éves.



2015. jún. 11. 15:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
56%

39-es, senki nem táncolt a vékony jégen, elmondták mire kell figyelni, milyen útvonalon érdemes menni, kikkel nem állunk szóba, akkor mentem a buliba, amikor még tele volt az utca emberekkel és akkor hagytam el a helyet, amikor már inkább korán reggel volt, mint éjszaka.


A vonatállomás wc-jébe most is beránthatna bárki évekkel késõbb felnõttként, amikor 5kor kell elindulnom a munkába.

2015. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
40%

41.

Látom, megragadtad a lényeget...:(

2015. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Missi_Key ***** válasza:
100%

39.

igen. hallottam storykat. bárki benne lehet, olyat is hallotam hogy a detoxon erőszakoltak meg valakit, úgysem derül ki ki volt címen.

DE hiszed vagy nem, van az a szintű testbeszéd és pszichológiai ismeret amivel már ki lehet szűrni ha valaki be akar drogozni. mondtam, intelligencia kérdése.


nem tökön rúgásról vagy gázsprayről beszélek. olvasd el végig még egyszer. arról hogy ahelyett hogy valakit korlátozunk a szabadságában csak mert lány, ahelyett be lehet íratni katonai kiképzésre is. nem a..nem a simára gondolok, de ebbe ne menjünk bele.


valószínűleg indokoltnak tartják. akkor miért nem hallunk olyat a hiradóban hogy a támadó halt meg. a legtöbb erőszaktevő/rabló gyáva, pszichés problémákkal rendelkező ember, gyenge jellemmel. lehet hogy erős, lehet hogy van kése. de a legtöbb, mint a kis 12 éves suhanc, nem egy agytröszt.

2015. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
79%

szerintem is alap hogy a lányomat megtanítom majd a késharcra amit én is gyakorlok évek óta úgyhogy jól írja missi.

azért erre mert az ütésnek rúgásnak egy férfi ellen nőként értelme nem sok van,főleg több támadó esetén.

2015. júl. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!