Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan idegesít, hogy 12...

Jogosan idegesít, hogy 12 évesen anya sosem kopog, mielőtt benyit a szobámba?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít!

2015. jún. 15. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
97%

A kopogásnak semmi köze a maszturbációhoz.

Egyszerűen megtiszteljük egymást ennyivel, és kész. Mindegy, hogy a másik filmet néz, naplót ír, olvas vagy bármit csinál - kopogok, mielőtt rányitok.

2015. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
17%
Úgy látom mindenki ezt a maszti témát hozza fel, hogy mi van ha benyit egy 12 évesnél! Mivaaan?? Ki az az elmeroggyant aberrált barom, aki úgy maszturbál, hogy otthon vannak a szülei, vagy a másik szobában, és TUDJA, hogy bármikor benyithatnak? Érdkes, én mindig meg bírtam oldani, akkor vertem ki, amikor senki nem volt otthon, vagy már aludtak. Napközben amikor otthon voltak és mindenki járt-kelt a házban, meg se fordult a fejemben lőni egyet...pláne 12 évesen.
2015. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen mindegy, hogy vki 12 éves vagy 17 éves vagy 30 éves, ugyanúgy van magánélete, csak különböző módon. Egyik korosztály se szeretné, ha olyankor nyitnának be hozzá, mikor éppen magával vagy barátnőjével, barátjával van elfoglalva.

A kopogásnak tényleg nincs semmi köze a mszturbációhoz/szexhez. Mást is csinálhatunk, amit nem szeretnénk megosztani másokkal.

#4-es voltam.

2015. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
91%

#31: maximálisan igazad van...


De hidd el, a fiúk nagy részét csak akkor kezdi zavarni, amikor felismerik a saját szexualitásukat.


És ha a családban addig nem volt szokás kopogni, akkor meg kell értetni a szülővel az okokat!


Mert az ilyen szülő nem fogja azt elfogadni, hogy "Anya, tisztelj meg ennyivel...". Mert nem fogja érteni, miért is kellene tisztelnie a gyermekét.


És lehet ezt is lepontozni! :D

2015. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
16%
A másik meg, én a bátyámmal laktam egy szobában, most akkor neki is mindig kopognia kellett volna, ha bejön a saját szobájába, amikor én is bent vagyok? :D Vagy akkor anyám kopogjon, a tesóm ne, mert előtte masztizhatok, vagy mi? :D
2015. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
92%
utolsó,tök egyszerű a dolog,ha be van csukva az ajtó kopogok,és igen a saját szobámba is kopogtam anno,sőt a 4 éves lányomhoz sem megyek be kopogás nélkül,ha csukva van az ajtaja...
2015. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
20%
36. Persze, hihető, kiszaladsz Wc-re, vagy meginni egy pohát vizet 5 percenként, és visszafelé meg mindig kopogsz, az meg mondja, hogy "szabaaad!" :D
2015. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
97%
a csukott ajtó mond neked valamit?Mert nálunk általában nyitva vannak a szoba ajtók, olyankor természetes a ki-be mászkálás,de ha csukva volt kopogtam,kopogok...pont ezért,mert nálunk sem igazán hagytak magánszférát a szülők,és mivel 6 évvel idősebb vagyok a tesómnál,én már szinte túl voltam a kamaszkoron,mikor nála kezdődött,így azért tudtam,h engem pl mennyire idegesített,h bejárkáltak.
2015. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
92%

Számomra elképesztő, hogy mennyien vannak itt, akik semmibe veszik a "gyerekek" magánéletét... Még fel is háborodnak, hogy miért kellene kopogni! :o

Szánalmas.

2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim válasza:
97%

Ez úgy indul, hogy bárkinek is a háza csukott ajtót látok kopogok. Mert nem barlangban lakok b.... emberi alap kéne legyen. A másik, hogy ha szép szóval nem megy meg kell mondani, hogy mit gondol miért csukod be? :D


Ez annyiból tényleg életszerűtlen, hogy ennyi idős fiatal nagyon szégyenlős, ezt tudjuk. De muszáj ha másképp nem megy. tudatn, hogy nemi életet élnél már bocsesz. Ezt csak felfogja már

2015. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!