Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tényleg én vagyok...

Szerintetek tényleg én vagyok az önző és csak magamra gondolok?

Figyelt kérdés
Múltkor anyukám vett 2 joghurtot és az egyik epres volt a másik meg csoki darabos és rólam tudja anyukám, hogy a csoki darabos a kedvencem és én azt ettem meg, aztán anyukám fél órát üvöltözött velem, mert megettem a csokisat, én meg mondtam neki, hogy miért kell ezen kiakadni? 10 perc alatt lemegyek a boltba és veszek neki és le van zárva az ügy. Főleg azért nem értem ilyenen minek kiakadna, amikor nagyon jól tudja, hogy nekem a csokis a kedvencem és mindig olyat vesz nekem. Múltkor vasárnap este elmentem hajat mosni és kb 15 percet bent voltam a fürdőszobába és anya rögtön mondta, hogy én milyen önző vagyok, hogy ennyi ideg bent vagyok, annak ellenére, hogy elég nagy hajam van és göndör is és nem 5 perc amíg ezt megmosom és megszárítom, de anyu van hogy fél órákat bent van a fürdőbe, sőt olyan is volt többször, hogy elhasználta a meleg vizet és nekem már hideg vízben kellett fürdenem. Ha a héten péntek helyett vasárnap porszívózok fel, akkor megint üvöltözik és olyanokat mond, hogy nekem ennyit ér az öcsém élete, hogy később porszívózok fel, és megint hogy milyen önző vagyok. Nem értem az öcsém életének mi köze van a porszívózáshoz?! Amikor anyum összejött a pasijával és hozzánk költözött azon a héten csinált anyum rántott húst és külön még szilvás gombócot. Én meg jöttem haza suli után és a húsból ettem, de úgy hogy még így is maradt vagy 15 darab és rögtön jött a szöveg, hogy én milyen önző vagyok, meg hogy nekem tudnom kéne, hogy a pasija nem szereti a szilvás gombócot. Nem tudom honnan kéne nekem ezt tudnom 1 hét után?! Főleg, hogy még így maradt sok hús és simán tudott enni bőven. Mindenért én vagyok az önző,közben anyám meg olyanokat csinál, hogy megeszi a névnapi sütimet meg mondja nekem, hogy vett nekem egy csokit tegnap, de ma még nem ettem meg úgy hogy megette ő és simán nevetve mondja. Meg kb amiket én csinálok amiért ő engem lecsesz meg leönzőz, azokat én nem direkt csinálom, mert ha tudnám, hogy a pasija nem szereti a szilvás gombócot, akkor nem a húsból ettem volna, mert úgyis tudom, hogy csak lecseszne érte. És amikor anyám csinál ilyen dolgokat, akkor ő csak nevet ezeken, de ha én akkor fél órás üvöltözéseket kell csinálni.

2015. jún. 18. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egy idióta már ezer bocsánat
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tényleg elég furcsa anyukád van. Persze jó lenne látni az érem másik oldalát is. De az alapján, amit leírtál, elég furcsa. Sajnos a szüleit nem választja az ember.
2015. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok szerintem rossz és önző ember. És már más felnőtt is mondta, hogy szerencséje van velem anyukámnak, hogy ilyen rendes lettem. Meg már azt is mondták neki a gyüliben, hogy azért kedvelnek engem az idősebbek a gyüliben, mert nem vagyok az a tipikus mai bunkó gyerek, hanem normális. Anyukám meg a bolhából csinál elefántot mindig. Ha a kólából merek 1 pohár helyett 2 pohárral inni akkor már megint üvöltözés van, hogy milyen önző vagyok, amikor szerintem pont ő az önző, hogy sajnál két pohár innivalót a saját lányától. Sőt a legtöbbször nem is iszok a kólából meg ilyenekből, mert csak balhézik. Mi itthon a kólát ki se bonthajtuk, csak ő nyithatja ki, más nem. Nekünk ilyen 100-200 forintos szörpöt vesz itthonra ő meg eldugja itthon magának az 500-600 forintos szörpöket meg ő ihatja a kólát.

2015. jún. 18. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura az anyukád. Nekem a szüleim/nagyszüleim ennek pont az ellentettje. Még az utolsó morzsát is odaadnák, még ha már tele is zabáltam magam, ők meg semmit nem ettek. Szóval jah, fura egy helyzetben vagy.
2015. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
figyu apám bepróbálkozott ilyenekkel, aztán rájöttem már gyerekként, csak azt tudják ugráltatni aki hagyja. Ha legközelebb ilyet tesz csak sorold fel(kimért laza nagyon, ez fontos) hogy ő miket tett és ahhoz képest te egy tündéri lány vagy,de ha pl. zavarja a porszívózás akkor lassan leteszed és mosolyogva közlöd "sebaj anyuci akkor majd te porszívózhatsz pénteken, mert mostantól fel sem emelem", vagy valamiből eszel amiből nem kéne finoman mondod"akkor írd rá mi a tied mert néma gyerek szavából senki nem ért(és itt is sorold fel ő miket szokott felzabálni ami a tied) és a többi.Ha hagyod magad akkor nem tudlak sajnálni.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azt akartam írni nagyon laza kimért hangon :D
2015. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Oké, kezdem a sort:) Ha nem tetszik el lehet költözni a búsba, addig amíg az én kenyeremet eszed, azt csinyád' amit én e mondok e.!! Lehet jönni többi megkeseredett középkorú teszkós szatyor :), csak szép sorban utánam, mert én voltam az első! :)
2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
és ezt persze mindig udvariasan, mosolyogva kell tenned, mert azzal az agresszív ember nem tud mit kezdeni, a kurv..a anyázást érti, de ha azt mondom neki ez nem ildomos csak tátott szájjal néz XD
2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

Aki lepontoz, annak kívánok karácsonyra egy szép nagy fekete műalkotást, hogy legyen mivel szórakoznia bús életében, aki meg jelenti, annak mégnagyobbat, hátha kicsit boldog lesz:)


Kérdező: anyád hülye, de a rokonainkat sajnos nem választhatjuk meg.

2015. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg a nevelőapád is egy basáskodó paraszt. Sajnos ilyet dobott neked a gép, nekem is anno, majd kirepülsz aztán elfelejted mint egy rémálmot.
2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!