Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom, ha rá gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom, ha rá gondolok dühös leszek magamra. Miért nem megy már ki a fejemből? Mit kéne tennem, hogy végre megszabaduljak ettől?

Figyelt kérdés

Szóval a történet az itt megtalálható: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Azóta az történt, hogy írt nekem, és meghívott egy iskolai rendezvényre, ami ma volt, először úgy volt, hogy elmegyek, de végül úgy döntöttem, hogy nem, mert akkor még ennél is jobban ragaszkodnék ehhez az érzéshez. De most raktak fel egy képet, amin éppen becsukott szemmel énekel és egyszerűen elsírtam magam. Egyszerűen nem tudom kiverni Őt a fejemből, és ez annyira dühít, mert nem akarom már ezt érezni, eleget szenvedtem így is, de nem tudok mit tenni, nagyon beleolvadt a fejembe. És ami a legjobban idegesít, hogy már-már lassan skizofrén leszek, mert sokszor van olyan érzésem, hogy itt van velem, és odaképzelem magam elé, és van, hogy tényleg elhiszem, hogy ott van.


2014. márc. 15. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki többet ne irjon a neten se! ne keressétek egymást és menni fog
2014. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. De az a baj, hogy nem akarom, hogy tudja, hogy én még mindig ezt érzem.
2014. márc. 15. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyu, de ha nem akarod, hogy tudja, akkor ott van, hogy még mindig reménykedsz.
2014. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. márc. 18. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ha nem reménykednél, akkor kb. mindegy lenne, hogy mit gondol, csak azzal törődnél, hogy jobban legyél.

és ha a dolgok megbeszélése segítene, akkor csak az lenne a legfontosabb neked, hogy megtegyed, ami segít neked, nem érdekelne, mit gondol a fiú.

2014. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. De sajnos még mindig szeretem, és nem tehetek róla, még mindig bennem van az, hogy "mi van ha...", pedig tudom, hogy az egész értelmetlen, mert soha nem lesz semmi. De megpróbálom rávenni magam, hogy megmondjam neki, mert akkor talán jobb lesz, és könnyebben fog menni az, hogy elfelejtsem.
2014. márc. 18. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, és megértem, ha nem akarod neki elmondani.

én sem mondanám el a helyedben.

Viszont nem értem,miért nem mentél el abba a buliba, nem lehet, hogy azért hívott el, mert akar valamit?

ha biztos vagy benne, hogy nem akar semmit, akkor pedig ne nézegesd a facebook oldalát, vagy nem tudom, hol láttad azt a fotót... tudom, nehéz megállni... de ha nem állítod le magad, akkor tényleg mindig rá fogsz gondolni.

2014. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azért hívott el, mert akart valamit, ugyanis még mindig ott van barátnője, akivel szemmel láthatóan jól elvannak. Igazából szerintem csak azt akarta, hogy meghallgassam ahogy énekel, mert mikor megmondtam neki, hogy nem megyek, akkor azt mondta, hogy akkor majd elénekli nekem a dalát, szóval gondolom azt gondolja, hogy valamikor máskor fogunk találkozni, nemsokára.

A képet meg úgy láttam meg, hogy beléptem fb-ra, és ez a kép fogadott (meg lett jelölve rajta), nem mentem rá az adatlapjára, meg am nem is szoktam, mert utálom látni, hogy "kapcsolatban vele:...".

2014. márc. 18. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:

értem, de ilyenkor be lehet őt állítani csak "ismerősnek" nem "barátnak" és akkor nem fogod a hírfolyamodban látni a képeit. Meg személyenként azt is be lehet állítani, hogy kiről mit akarsz látni a facebookon a hírfolyamban. Tehát erre létezik egyszerű megoldás.

Hát nem tudom, miért keres még mindig ez a fiú, de ha van barátnője, és nem tesz határozottabb lépéseket, akkor valóban szinte mindegy is, miért.

Szerintem próbáld meg minden csatornán kizárni, amennyire lehet. Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg, ha még ott van a remény, és ha néha-néha még táplálja is ezt a reményt a viselkedésével.

De az a lényeg, hogy érezd úgy, hogy te egy értékes ember vagy, akiért többet kell tenni, mint havonta egyszer jelentkezni ahhoz, hogy a szívecskédet a magáénak tudja valaki. Mert aki csak ennyit tesz, az nem érdemelt ki téged, nem érdemelte ki a szerelmedet, meg azt, hogy annyit szenvedj érte. Kezdj el magadra úgy gondolni, mint egy értékre, egy kincsre, aki képes valakit boldoggá tenni, egy olyan valakit, aki felismeri az értékeidet, és hajlandó azért tenni (és nem csak morzsákat elédszórni), azért hogy ennek az értékes embernek a szerelme az övé legyen.

2014. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, már beállítottam, hogy ne lássak róla semmi új hírt, és a chat-et is kikapcsoltam neki, hogy ne lássuk egymást, mikor fent vagyunk. És nem fogok rámenni az adatlapjára. Meg fogom állni. Igazad van. Köszönöm a válaszaidat.
2014. márc. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!