Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarják, hogy én is...

Miért akarják, hogy én is takarítónő legyek?

Figyelt kérdés
Van érettségim, szakmám, angol nyelvvizsga küszöbén állok. A nagymamám takarítónő volt világéletében, édesanyám is, ő nem tanult, közmunkán takarít 50.000 Ft-ért, ami neki tökéletesen megfelel, nem törekszik jobbra. Folyton azzal jönnek, hogy miért válogatok a munkák között, ők a helyemben elmennének szobalánynak, mert az egy nagyon szép szakma. Mondtam, hogy én nem azért tanultam, hogy másnak a szaros wc-jét mossam stb, erre azt mondják, hogy miért, ők is megcsinálták a munkahelyen meg hogy, ha rá lennék szorulva biztos megcsinálnám. Ha azon múlna a megélhetésem valószínűleg igen, de akkor is külföldön, mert ott legalább meg is fizetik. Mindig lehúznak, hogy minek tanultam, úgysem tudok elhelyezkedni, úgyis takarítónő leszek. Apukám és a testvérem vállalkozók, ők támogatnak a tanulásban.

2015. jún. 27. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Sok szerencsét!És ne hallgass senkire,csak magadban bizz!
2015. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt kihagytam, hogy nemsokára jogosítványom is lesz.
2015. jún. 27. 22:51
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Jó nagy önző prolik... ne hagyd magad. Nincs is szebb, mint amikor valaki a saját gyerekét is le akarja rántani a disznószarba, ahol ő vergődik.

Okádék az ilyen szülő.

2015. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Természetesen arra is azt mondták, hogy minek, úgysem autóval fogok munkába járni meg hogy nem ülnének be mellém...
2015. jún. 27. 22:53
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne hagyd hogy lehúzzanak! Sok sikert kívánok a szakmádhoz!
2015. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
95%
Bármilyen furcsán is hangzik, az irigység beszél belőlük, és saját kudarcaikra emlékezteted őket. Ez nem szabad, hogy elbizonytalanítson! Zárd ki őket a gondolkodásodból.
2015. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az az érdekes, hogy a tesómat mindenben támogatták és mindig mondogatják, hogy milyen büszkék rá és mellé beülnek a kocsiba is. Ő fiú egyébként. Szerintem engem nem szeretnek.
2015. jún. 27. 23:03
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem őt azért támogatják mert fiú.
2015. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem engem nem szeretnek."

Szerintem te nem szereted és lenézed őket.

Van valami akadálya, hogy elhelyezkedj a szakmádban?

2015. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézem le őket, de zavar az állandó lehúzásuk, míg a tesómnak így kisfiam, úgy kisfiam, büszke vagyok rád stb...
2015. jún. 27. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!