Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy kollégiumba akarok menni?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategória.


Most leszek nyolcadikos, és már most elkezdtem gondolkodni, hogy hová menjek tovább. A közelemben nincs olyan középiskola, ami jó lenne nekem, de Pesten találtam egy nagyon jó iskolát és egy kollégiumot is.



2015. jún. 28. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek !!!

Félsz a szüleidtől vagy mi ?

Miért, nem mered elmondani ?

2015. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén. De mi a probléma?
2015. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nagyon féltenek mindentől és félek, hogy nem engednének el.
2015. jún. 28. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy szerinted az a középiskola felelne meg a legjobban a továbbtanulásod szempontjából. Indokold is meg, hogy pontosan miért, érvekkel. Most még sok idő van, simán lehet, hogy a szüleid is gondolkodni fognak ezen és egyetértenek, amennyiben meg tudják oldani anyagilag.
2015. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot
2015. jún. 28. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, magyarázd el a szüleidnek hogy te nagyon szeretnéd ezt az iskolát és ez lenne neked a legmegfelelőbb !!!


UI.: NE hallgass másra, az csináld és oda jelentkezz ahova tényleg szeretnél !!! Én is így dobtam kukába 2 évemet, nagyon "fincsi" volt.

2015. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!