Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitsen! Elég nagy...

Valaki segitsen! Elég nagy bajban vagyok! Már 2 hete nem járok suliba se kollégiumba, de nem szeretnék visszamenni kollégiumba suliba se sajnos mert ahhoz is kell a kollégium. Nemrég kaptam 1 levelet hogy menjek vissza de nem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ide helyileg suliba meg nem jó járni mert aligha van itt 1 normális suli. Azt irták hogy menjek vissza mondjam el mi a bajom a kolival és a félévi jegyek kellenének. Nem akarok visszamenni mert a barátaim és a barátnőm is hiányzanának. Utálom a bezártságot.
2014. jan. 17. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

ne tegyel semmit, az orszagnak szuksege van irastudatlan utkaparokra/szalagmunkasokra is. csak segelyert ne folyamodj sose, ha lehet, az maradjon meg olyanoknak, akik tenyleg raszorulnak.


hisztis hulyegyerek...

2014. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Mi az, hogy nem szeretnél visszamenni ? Én se szerettem iskolába járni, de csak kibírtam valahogy. Hogy lehet 2 hétig otthon maradni ? Szüleidnek nem tűnik fel ? Ott nagy problémák vannak akkor...
2014. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

visszahivnak?:D akkor cselekedne legjobban az iskola ha kicsapna, es mehetnel kozmunkara, ott biztos nem lennel bezarva amikor reggel 5kor az utcakat sepred.

meg ha egy elsos irta volna hogy nincs kedvem iskolaba menni mert hianyzik a kisautom otthon.... de igy eleg nevetseges

2014. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!