Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki a szuleimre...

Jogosan akadtam ki a szuleimre? Miert nem engednek el?

Figyelt kérdés
Az egyik unokaniverem meghazasodik. Kulfoldon fogjak tartani az eskuvot, 4 nap lesz, programokkal, varosnezessel, bulival es mindenkinek fizetik a szallast, ah etkezest es az utazast. Csak koltopenz kell, annak aki vasarolgatni akar. A szuleim dolgoznak azon a hetvegen es nem hajlandoak szabit kikerni, pedig sok napjuk bent van meg. Viszknt igy engem se engednek el, pedig az egesz csalad ott lesz es sose voltam meg kulfoldon. Azzal i dolokjak, hogy feltenek. A mama, es az ifju par se tudodtt hatni rajuk. Mit tegyek? Raadasul unokanoveremnek anyukam a nagynenje es a keresztanyja, es nem akar igy se elmenni. :(
2015. jún. 30. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs rá pénzük és azért nem. Esetleg menj el egy pár napot dolgozni és menj el abból.
2015. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Olvasd el meg egyszer mit irtam.
2015. jún. 30. 16:13
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Képzeld elolvastam, de meglátszik, hogy kislány vagy még. Szerinted illik üres kézzel menni ? NEM. Na már most ha vinni akar valamit, az pénzbe kerül, egy ilyen puccos 4 napos esküvőre meg nem illik egy doboz csokival beállítani. Használd az agyad, emeld fel a segg*ed.
2015. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt jó lenne tudni hány éves vagy.
2015. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha a mamád is megy és vigyáz Rád, akkor nem tudom miért ne mehetnél.
2015. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
14 vagyok, nyilvan nem varnak tolem semmit, de kezzel tudok ajandekot kesziteni, es annak is nagyon orulni fognak. Szoval itt nem az anyagaiakrol van szo, hanem arrol, hogy karotnyeltek es semminek nem tudnak orulni mar evek ota.
2015. jún. 30. 16:30
 7/22 A kérdező kommentje:
Hat ezaz. Miert nem? De a mama, a papa, a nagyneneneim, nagybatyaim, az osszes unokatesom, mindenki megy, csak mi nem.
2015. jún. 30. 16:31
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt pénzről van szó. Nem bántásból de esküvőre saját készítésű ajándékkal nem illik beállítani. Bizony még abban az esetben is, ha az ifjú pár állja a repülést, szállást, kaját 4 napon keresztül (bár ezt kétlem hacsak nem milliomosok) akkor is kell még bőven pénz. Kezdve a ruhákról, az ajándékról, az ottani 4 napi költőpénzről, fodrász, stb..Nem olcsó. Ha nincs rá keret akkor nem mentek, ennyire egyszerű.
2015. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a pénzről van szó akkor talán valami családi feszültség lehet a háttérben amiről nem tudsz
2015. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hat tokjo. Tehat a nyamvadt ajandek miatt uljek itthon, mikozben az egesz csalad bulizik. Mondjuk nagyon erdekelne, hogy a mama a p.csanyi nyugdijabol mit vesz, de mindegy. Csak akkor nem ertem miert csaladnak hivjuk, miert nem kasszanak.
2015. jún. 30. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!