Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el bulizni...

Miért nem engednek el bulizni 16 évesen?

Figyelt kérdés
mások ilyenkor már jönnek-mennek... nem akarom én földig inni magam de jó lenne kikapcsolódni, most pénteken lenne rá lehetőségem még nem szóltam a szüleimnek, de attól tartok, nem engednék meg. akivel elmennék egyébként egy kirívó, nagyszájú lány aki előszeretettel iszik meg cigizik, de én simát nemet mondanék, mert nem vonzanak ezek a dolgok. szerintetek vessem is el az ötletet? :/

2015. máj. 6. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj, majd elengednek később. Tudod mit vesztesz? Az első részegséged tapasztalatát...semmi de semmi mást az égvilágon. A kikapcsolódás sokaknak csak hétvégi bulit jelent...amiből aztén ivászat lesz.
2015. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: akkor mégis mivel kapcsolódhatnék ki? minden nap itthon ülök és bambulom a telóm...
2015. máj. 6. 22:56
 3/12 HUN_Sector ***** válasza:
45%

Hobbi?

Önkéntesség?

Kisállat?


Ha egyedül a bulit tudod kikapcsolódásnak felhozni, ott baj van.

2015. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen önkéntességre gondolsz? amúgy még soha nem voltam bulizni, ezért is vágyom rá.
2015. máj. 6. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Inkább olvas egy könyvet...jobban jársz vele.
2015. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
képzeld olvasok, imádok olvasni, csak elegem van az egyedüllétből..
2015. máj. 6. 23:12
 7/12 HUN_Sector ***** válasza:
53%

Önkéntesség alatt pl. egy állatmenhelyet. Úgy fáraszt le, hogy a végén, amikor hazaesel érzed, hogy minden perce megérte.

A szüleid szimplán azért nem engednek el, mert féltenek. 16 éves vagy, ez érthető, ráadásul a világ egyre inkább a káoszba tart, hisz ez szűrődik be lépten-nyomon az írott és elektronikus sajtóból. Ha te anya lennél, felnőtt fejjel hidd el, te sem engednéd el nyugodtan el a gyerekedet.

2015. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7: btw, félek a nagytestű kutyáktól.

amúgy persze megértem, én is tartok a veszélyektől, de nem csinálok mást csak itthon penészedek.

2015. máj. 6. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Mert nem is nagyon akarsz mást csinálni. Eldöntötted, hogy neked buli kell, de rögtön, más szórakozás nem is létezik.

Az, hogy elengednek, sok mindentől függ. Kikkel mennél, hova mennél, mikor jönnél haza, stb.

Mert tinidiszkóba ugrálni az utolsó buszig, alkohol nélkül, vagy házibuliba menni 20 másik emberrel és 50 felnőttre elég piamennyiséggel teljesen más.

Egyébként normális körülmények között érdemes az embernek megismerni az ivászati határait, nincs is undorítóbb egy részeg lánynál.

2015. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Ülj be kora este valahová a barátaiddal.Ennyi idősen ez elég kell legyen.Mivel a bulik 22 óra után indulnak általàban,így megértem a szüleidet.Nem vagyok benne biztos,de úgy tudom,hogy törvényben le van írva,hogy kiskorú nem lehet kint az utcán 22 óra után,szórakozóhelyem meg pláne.A rendőrség elvihet.Gondolom a szüleid nem örülnének,hiszen ők felelnek érted.Ha nem hisztizel,tartod magad a megbeszéltekhez,látják,hogy bízhatnak benned,akkor lazítani fognak a gyeplőn.De elsőre a kevésnek is örülj.
2015. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!