Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek ki a...

A szüleim nem engednek ki a házból! (? ) L/17

Figyelt kérdés

Ez folyamatosan így ment. Nem engednek el sehová. Csak suliba meg boltba ha nekik kell valami. Szórakozás vagy barátok nuku. Egyszerűen unom már.

Azt mondják hogy ha kimegyek az utcára elrabolnak, megölnek, lelőnek vagy belémkötnek.

De ugyan már kérlek! Ha mindentől megóvnak, hogy fogom tudni megvédeni magam ha például a suliban történik mindez velem? Nem lehet ezt csinálni már!

Nem bírom! Hiába magyarázom nekik nem engednek még moziba sem. Pont abban a korban vagyok hogy elengedjem kicsit magam és néha szórakozzak ne csak a suli és SEMMI MÁS. Ti hogy a f*rancba bírnátok ezt ki vagy mit csináljak?


2015. júl. 1. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Mobilról hallottál már. Engem se nagyon engedtek el 15-16 éves koromig, én vittem magammal vasat, azt agyon vertem, aki akar valamit. Csak 2x fordult elő, meg persze mobil. Van paprika/gázspré is, de szerintem nem nagy dolog, le kéne ülni beszélgetni velük. Mondjuk 18 éves koráig tényleg óvni kell a gyereket, mert bele kötnek, mert látják, hogy fiatal.
2015. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Értemértem. Hányszor ültem már le velük beszélni de csak a magukét hajtják!

Akkor ennyi erővel maradjak a szobámban és csücsüljek odabenn állandóan?

2015. júl. 1. 19:32
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
nálam is ugyanez a probléma
2015. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És akkor te is ugyan úgy minden nap bent ülsz a házban?
2015. júl. 1. 19:34
 5/23 anonim ***** válasza:
igen minden egyes nap kilépek fél órára hol voltál mit csináltál szöveg megy
2015. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Vedd meg nekik az Öngyilkos szüzek című könyvet, vagy nézesd meg velük a könyvből készült filmet.
2015. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
2%
Tudod velem is ugyan ez van csak épp fordítva, én nem akarok menni sehová de mimdenki szeretné hogy menjek ide oda pedog semmi kdvem meg mivan akkor ha valaki belem kot vagy ilyenek jó mondjuk 12/L de akkor is mindenki hülyének mez de nem érdekel ne is vágyom nagyon úgymond társas életre , nem bírom a tömeget mert tömegiszonyos vagyok, emberekkel is alig beszelek kiveve a csalad meg 1 baratnőm aarhova megyek mimdig kabat vagy pulcsi ujjában ott a gázspre (igen nyaron is veszek bunda pulcsit) ha esetlwg nem viszem akkor kitanitottam magamat (:D) hogyan reagaljak az ilyenekre tehat meg tudom vedeni magam tehat en bitom ezt :D de egyebkent a szuleid nagyon is okosak ha belegondolsz lehet hogy pont olyan helyen laktok ami veszelyes akkor nagyon ertheto ha nem akkor is mivel mindenutt van veszely gondolj bele ha te most eljarkalsz nulikba lehet belekevernek valamit az italodba haverok addig vsesztetnek amig be nem rugsz vagy nem cigizel ilyenek ebben az idoben hulyesegnek tartod ezt de majd evekkel kesobb eszedbe jut es azt mondod hu de jo hogy ne engedtek el mert most nem vagyok egy kátitos reszeg cigis kocsog aki 24 meghal hanem egy mittudomen egy 86 eves fitt ember mert vigyaztak ram a szuleim... nezz lorbe 12 vagyok es a korombeliek terhesek cigiznek buliznak es meg ulok itthon es elem az eletem mondjuk en azert mert en nem megyek sehova de anya nem is engedne szerintem mert tesommal sem olyan poraznelkuli :D vagy ha nagyon zavar akkor uljetek le es nyugodtan beszeljetek meg hogy te egy kis szabadsagot szeretnel es megertik :D
2015. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem magyaráznák nekik semmit mennék engedély nélkül.
2015. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
5%
Ja és bocsi a helyesirasi hibakert de nwm vagyok nagyon hozzaszokva a telefonhoz
2015. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Ez abnormális, nem kicsit.

Nem vagy már azért annyira gyerek.

Kérdezd meg tőlük,ha nekik kell kimenni vmiért a boltba,vagy suliba mész,akkor nem rabolhatnak el?

Nagyon rossz duma ez.

Talán hívj fel,vagy írj vmi olyan szervezetnek, ahol tudnak tanácsot adni szakemberek.

Kitartás, nemsokára felnőtt leszel, és jogilag sem tehetik meg.

2015. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!