Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, ha a szüleim nem...

Mit mondjak, ha a szüleim nem engednek el moziba?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal mennénk moziba, és egy lánnyal akibe szerelmes vagyok ezért is szeretnék nagyon elmenni, de a szüleim nem engednek el. Egyébként ahhoz, hogy a moziba menjek kell kb 20 percet buszozni, és fényes nappal is jönnénk haza. Szóval mit mondjak, ha nem engednek el? 14/f

2015. ápr. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engednek el? Megindokolták?
2015. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Legyél vagány fiúka, és ha normális szavakkal nem tudod meggyőzni őket, hogy elengedjenek akkor kisétálsz magadtól. Szerintem ennyit megér egy csaj. Én 13 évesen is megtettem ezt... lányként.
2015. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy csajozni mész. Garantáltan elengednek.
2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engednek? Féltenek, vagy bukásra állsz nyóc' tantárgyból, vagy nem raktad rendbe a szobádat, vagy miért?
2015. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül is sikerült meggyőznöm őket! :)
2015. ápr. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!