Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak ha anyam nagyon...

Mit csinaljak ha anyam nagyon csúnyán beszél rolam?

Figyelt kérdés
Van egy testverem aki 19 eves es ugy nez ki nem veszik fel az egyetemre..van egy alkoholista apám akiről ne is beszeljunk...vagyok en egy 16 eves lany aki mindent megcsinal barmit mond anya anya. Tanulok es 3-4es tanulo vagyok de anyamnak ez se eleg..ma is egesz nap ordit velem h semmire kellő szar vagyok..nem egyszer volt mar mikor le riban*ozot..a saját anyam..foylton szid h en semmire nem fogom vinni az eletbe ordit állandóan csapkod..idegbeteg.. Mit csináljak?? Bocsi a helyesírási hibakert..

2015. júl. 4. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es nem járok bulizni,van egy barátom 11 hónapja..
2015. júl. 4. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem pont a 19 éves tesód miatt csinálja. Azt akarja, hogy vegyenek fel, és te ne legyél olyan helyzetben mint a tesód. De te beszélj vele szépen, higgadtan, legalább Te ne beszélj vele csúnyán.
2015. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg se szolaltam ma se

Feljott elkezdett ordítani h en mekkora szar ember leszek.. Én erre annyit mondtam h köszönöm h így beszélsz velem..

2015. júl. 4. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
mond meg neki hogy nagyon sajnálod az egészet amit tettél lehet hogy nem tettél semmi de mond ezt sajnálod hogy a tesód ilyen és te mindent megpróbálsz hogy megvátozzon mond hogy apukaddal ne foglalkozzon és hogy te nagyon szereted őt mindennél jobban (mert gondolom hiába ordítveled bisztos nagyon nagyon nagyon mélyen azért mégiscsak a lány vagy) és mond neki hogy tudod hogy most neki nagyon nehéz de attol nem kell ilyennek lennie öleld meg meg ilyenek és hátha rájön hahó itt egy gyerek akiről megfeletkezett hogy a lánya és most eszébejutott hogy ideje lenne szeretni őt :) próba szerencse figyelj neki se lehet könnyű egy alkoholista férjel és egy olyan gyerekkel akit nem veszik fel sehova és ugye te vagy a legkisseb és rajtad lehet a feszkót levezetni szóval próbáld eszébejuttatni hogy te a lány vagy
2015. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondd meg neki ilyenkor, hogy legközelebb akkor szóljon hozzád, ha majd képes emberi hangon kommunikálni... nem, nem neked kell tűrni mások hülyesége miatt...
2015. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üsd szájon!
2015. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!