Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiskorúként köteles vagyok...

Kiskorúként köteles vagyok értesíteni apámat, ha elköltözünk?

Figyelt kérdés

Nem tartom vele a kapcsolatot, viszont nagyon aljas ember és kinézem belőle, hogy kekeckedne amiatt, hogy nem hivatalosan jártam/jártunk el. Augusztustól fog változni a lakcímem vagyis tartózkodási helyem.


17L


2015. júl. 7. 16:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is az e-mail lesz a legjobb megoldás.

Az a baj, hogy úgyis kiderülne mert nem lakunk messze egymástól, pontosabban két szomszédos faluban. Mi most a megyeszékhelyre költöznénk be, csak ismerem őt annyira, hogy mindent megtenne amivel ártani tudna. De akkor írok neki üzenetet és örüljön neki.. pontos címet kell írnom vagy elég a várost?

Hmmm nem vagyok az a bújkálós tipus, csak őt nem bírom..

Továbbra is köszönöm a válaszokat! :)

2015. júl. 7. 17:18
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Elég a város. Amúgy így 17 évesen, nem tudom, hogy ezt köteles vagy-e bejelenteni egyáltalán, amikor 16 évesen gyámügyi papírral el is kötözhetsz otthonról.

De írd meg neki, legyen boldog vele.

Amúgy meg undorító ez az egész szarakodás. És lefogadom, ha vén szar lesz, majd elvárja, hogy kiszolgáld. Legyen majd eszed te lány! :)

2015. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Lesz!!
2015. júl. 7. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Esetleg azt írd, hogy a közeljövőben el fogtok költözni, de még nem biztos a dátum meg a pontos cím.

Ha érdekli, rákérdez majd, ha meg nem, akkor se tud feljelenteni, mert végülis te közölted a költözést, csak őt nem érdekelték a részletek.

2015. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én inkább a költözés után szólnék neki.
2015. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!