Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyukam nem...

Mit tegyek, ha anyukam nem enged sehova, a "menekultek miatt"? Akkor mostantol soha nem lepjek utcara? (bonyolult tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet,hogy felig afrikai es felig magyar szarmazasu vagyok.Itt szulettem,magyar vagyok,magyar az anyanyelvem,a barataim es a csaladom is ide kot.De anyukam nem enged konkretan sehova,mert jonnek a skinheadek meg a gardistak meg meg ki tudja kik es beszolnak,megalaznak esetleg megvernek,legalabb is anyukam igy gondolja.De en ugy gondolom,hogy egy kicsit eltulozza a dolgokat.Meg sosem volt bajom a szarmazasombol,az emberek elfogadnak ,rengeteg baratom van,eros gimnaziumba jarok,nincs bajom a tanulassal.

Nemreg alig akart elengedni furdeni,mert bajom esik.Meg en is kezdtem elhinni,amiket mondott de vegul nagyon pozitivan csalodtam,nemhogy beszoltak volna,az emberek egyaltalan nem neztek ram csunyan (igaz nagyon megbamultak,de ezt mar megszoktam),par helyes fiuval meg szemeztem is, meg egy fiu ram is koszont mikozben nem is ismertem.

Ma nagyon osszevesztem anyukammal,mert nem akart elengedni a szomszed varosba (20 perc busszal),pedig meg vilagosban ertem volna haza.Alapbol is szigoru,mindig 9-re negyed 10-re otthon kell lennem,mikozben a barataim mar reg bulizni jarnak.

Csak szerintem viszi tulzasba anyukam?Igy sosem leszek onallo.

Hogyan gyozzem meg,hogy nem kell annyira feletnie?

16/L



2015. júl. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez hülyeség, tán pont veled fognak foglalkozni a skinheadek, nyugi rendőrség amúgy sem hagyná, amúgy meg látszik rajtad hogy félig afrikai vagy ? Mer ha nem egyáltalán semmi félni valód nincs.
2015. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen latszik.Nem fekete borom van,de barna,szoval latni lehet,hogy mas rasszbol szarmazom.
2015. júl. 10. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Én szerintem nyugodtan elengedhetne anyukád ide-oda nem fog bajod esni, de abba igaza van hogy 9- 10 re 16 évesen otthon kéne már lenned, meg hát bulizni se kéne ilyen hamar elkezdeni :)ja és apud nem szól hozzá semmit ?
2015. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát én szerintem senki sem kötne beléd, és senkinek esze ágában sem lenne bántani téged.
2015. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Abban van valami, hogy most a menekültek ellen próbálja hangolni a közhangulatot a kormány (akik többsége tényleg polgárháború elől menekül Szíriából, Afganisztánból), és már hallani olyan híreket, hogy egy-két helyen futballhuligánok "őrjáratoznak", de azért az ilyenek nem lányokat spécinek ki.


Megértem, hogy anyukád félt, barátokkal, barátnőkkel tervezzél közös programot, akkor jobban biztonságban érezne.

2015. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mit kéne tenned, de bántani nem fognak. Az utcán egy szkinhed elsétálna melletted minden gond nélkül. Szervezett tüntetésen meg rendőrök vannak, egy felnőtt talán kapna beszólást, többet nem. (azt is csak azért, mert többen felfokozottabb állapotban vannak, esetleg ittak) Egy 16 éves lánnyal nem gondolom, hogy nagyon foglalkoznának.


Egy átlagos magyar pedig nem vehemens, még akkor sem tenne semmit, ha nem szívesen látna. (maximum megnéz) Tehát a nagy többség békés ember, nem hiszem, hogy félned kéne.

2015. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha valamelyik olyan településen laksz, ahol sok a menekült, bizony én sem mernélek felügyelet nélkül sehová sem elengedni, féltenélek.
2015. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
A hülye skinheadeket kéne eltüntetni ebből az országból, nem a menekülteket. Teljesen magyar származású lányoknak is van barna bőrük, ebből nem biztos hogy bárkinek leesik hogy félig afrikai származású vagy. Esetleg vehetnél paprikasprayt, az elveszi az idióták kedvét a további kötekedéstől. Vagy ha bepasiznál akkor anyukád szívesebben engedne el akár tovább is, főleg ha nem valami 50 kilós cingárgyereket szedsz össze aki a saját árnyékától is megijed.
2015. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Ajanlom ezt a kerdest azok figyelmebe, akik annyira partoljak a keveredest. Tessek mi lesz belole, a gyerek szivja meg.
2015. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem fog bàntani. 5 ös.polgarhaboru elol menekulnek..tenyleg? Haboruban a nők gyerekek idősek szoktak menekülni nem a fiatal ferfiak hatrahagyva nőket gyerekeket időseket. Hol làttàl ilyent???
márc. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!