Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mit tegyek!...

Nem tudom, hogy mit tegyek! Nagyon bonyolult a helyzetem. Nem bírom tovább a családomban! Mit csináljak, hogy legalább csak egy kicsit jobban megértsenk anyuék és változzon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a helyzetemet:

Az egész családom egy vallásos egyházhoz tartozik, ahol nem támogatják pl. az ismerkedést fiúkkal.. Pedig szerintem az tök normális hogy keresem a fiukkal való kapcsolatot, már gimis vagyok, és tudom a veszélyeket, stb.., de mindenkinek szüksége van párra, és ha nem próbálkozunk, akkor hogy lesz valamikor is barátunk.. De ezt ők nem értik meg, ezért teljesen ellehetetlenítenek a családban, utálok már otthon lenni.. Amikor kiderül, hogy beszélek egy fiúval, és hogy szeretnék vele találkozni, és hogy találtam magamnak olyat aki szeret, akkor hatalmas veréseket kapok.. Apa sokszor a földön rugdosott, mert nagyon erős, anyám meg övvel ver! Mit tegyek, nem akarok mostmár velük élni, nem értenek meg, nem fogadják el hogy én mást gondolok dolgokról! Hogy kerülhetnék más családhoz, vagy hogy kéne ezt rendezni.. Érdemes a gyámügyhöz fordulni? Mert tényleg nagyon rossz a helyzet, mindentől tiltanak, amit egy szinten megértek, mert féltenek, de amit kb mindenkinek megengednek, mert abszolút nincs benne semmi gáz, azt nekem miért tiltják meg?? :( Hogyan tudok kiszabadulni ebből a börtönből, kitől kérjek segítséget??? Beszélni erről nem lehet velük, mert nagyon rugalmatlanok, és vallásosak, és biztos rögtön nagyon megvernének!!


16/L



2014. máj. 7. 10:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Szolj az iskolaban a tanarodnak,ö ertesiti a gyamügyet.
2014. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem akit övvel vernek meg rugdosnak, annak látható jelei vannak (nem is egy), és már régen az ofőd észre vett volna. Nem itt kérdezősködnél.
2014. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

AMikor én nem sokkal fiatalabban monoklival a szemem alatt mentem iskolába se jelentett fel senki senkit. Ne várjunk el a tanároktól semmit, mert pont nem érdekli őket, vagy érdekli, csak lusták, vagy félnek.

Kérdező, ha be mered vállalni, akkor fordulj te a gyámügyhöz, nem az a lényeg, hogy mit tiltanak, mit nem, ez pont a legkisebb probléma. A baj az, hogy vernek és ez elfogadhatatlan.

2014. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
2_es hiddel vannak olyan gyerekek akiket szijjal vernek.nyilt titok.csak a tanarok ovinenik szomszedok,bedugjak a fejuket a homokba.majd ha tragedia tortenik,akkor mossak kezeiket,ok aztan nem lattak semmit jeligere.
2014. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
11%

3-as, ha vernék már rég kiszúrták volna, nem csak az ofő, hanem a rendszeres orvosi vizsgálat is, ami a suliban van és minden gyerekre kötelező.Ilyen fokú ütleget(ha van) azt simán ki lehet szúrni.


Szerintem kamu a kérdés.

2014. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
A védőnőt talán legkönnyebb elérni, őt a gyerekorvosi rendelőnél fogod megtalálni (ha több védőnő is van, akkor azt keresd, aki a lakcímetek szerint illetékes, ha kérdezik miért, csak annyit mondj, hogy beszélni szeretnél vele). Érdemes vele kezdeni, neki elmondani a helyzetet, ha tényleg ilyen a helyzet, ő fog beszélni a gyámüggyel (nem neked kell menned oda is).
2014. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
0%
Fogadj szót nekik és Tiszteld a Szüleidet!
2014. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
6 A suliban az orvosi vizsgálatnál védőnő is jelen van:)
2014. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Persze.. "Kamu a kérdés", hát köszi ilyen válaszokra nincs szükségem.. Igenis többször is volt hogy csomó vérző, piros csík volt rajtam, csak nem igazán veszik észre! És amúgy nálunk nincs minden évben orvosi vizsgálat, tavaly sem volt, úgy tudom! (9.-es vagyok)
2014. máj. 7. 11:29
 10/46 anonim ***** válasza:
Melyik vallás hirdeti a tettlegességet !? :/ ..Kérdező nagyon sajnállak ! Nagyszülőknek ,tanároknak ne szóltál még ? Borzalmas szüleid vannak ... :(
2014. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!